Antalya’da rot balans çalışanının otomobilin direksiyonunu yerinden çıkartarak karayolundaki tehlikeli sürüşü görenleri hayrete düşürdü. Hem kendi hem de diğer sürücülerin canını hiçe sayan sürücü, yanındaki arkadaşına cep telefonu kamerasıyla kaydettirdiği o anları da Tik Tok hesabından paylaştı.

Birçok gencin ilginç videoları paylaşmasıyla gündeme gelen Tik Tok uygulamasında, Antalya’dan bir rot balans çalışanının çektiği video görenleri hayrete düşürdü. Bir otomobile binen genç sürücü, aracın direksiyonunu çıkartarak karayolu üzerinde kent merkezinden Aksu ilçesi istikametine seyir halinde ilerledi. Hem kendi hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye atan sürücü, o anları da son ses müzik eşliğinde yanındaki kişiye cep telefonu kamerasıyla kaydettirdi, videosunu da Tik Tok hesabında paylaştı.

Sosyal medyaya yayılan görüntülere kullanıcılar tepki gösterdi.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • ali.k 16.04.2021 19:43
  lan oğlum pisi pisine gideceksin kaza yapip, en azindan dağa çikta kahramanlarla pkk ya karsi savaşda ölürsen şehit kalırsan seni adam saysinlar , gerizekali , bu kadarmi aptalsin. evet aptalsin.
 • misafir 16.04.2021 17:22
  yapar tabi , 3 yil hapis, 6 yil ehliyetine el koyma ve 20 bin tl para cezasi verde goreyim ben onu bi kanun lazim kanun kanun kanun,
 • Gel Vatandaş 16.04.2021 16:37
  Hayatında hiç ceviz yememiş olsa gerek
 • Ali 16.04.2021 16:03
  İyot eksikliğinin önemini daha iyi anlamış olduk..
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek