Avcılar’da internetten tanıştığı kız arkadaşına görüşme teklifinde bulunduğunu iddia ettiği şahısla buluşan kişi, onu yere yatırarak yumrukladı. Şahsın arkadaşı darp anını kayda alırken, başka bir vatandaş da tüm yaşananları cep telefonu kamerasına kaydetti.

Olay dün öğleden sonra Avcılar sahilinde meydana geldi. İddiaya göre, internetteki arkadaşlık sitesi üzerinde bir kızla tanışan E.G., onunla buluşmak istedi. Kız ise sevgilisi M.F.Ö'ye olanları anlattı. Bir arkadaşını da yanına alan M.F.Ö, buluşmak için kız arkadaşının telefonundan E.G.’ye mesaj attı. Avcılar sahilde buluşan şahıslar arasında önce tartışma ardından kavga çıktı.

Biri dövdü biri kameraya çekti
Kavgada kızın sevgilisi M.F.Ö, E.G’yi yere yatırarak yumrukla darp etmeye başladı. Bu sırada M.F.Ö.’nün yanında bulanan arkadaşı da darp anını kameraya çekti. Şahsın darp edilerek kameraya çekildiği anlar bir başka vatandaş tarafından cep telefonuna kaydedildi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gelen polis ekipleri M.F.Ö’yü gözaltına aldı. Polis merkezinde ifadesi alınan M.F.Ö'nün, savcılıkta ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yorumlar 20 Yorum Var
 • Adalet 20.04.2021 17:21
  İşte durum ortada Türkiye'de ADALET yok. Dövenin yanına kâr kalıyor...
 • Edep yahu. 20.04.2021 15:19
  Kızın o sitede ne işi varmış? madem sevgilin var neyin arayışındasın? madem teklifi kabul ettin neden sevgiline haber ediyorsun AHLAKSIZ:
 • Ebu Talha 20.04.2021 14:50
  Su testisi, su yolunda...
 • MUROOO'NUN YANCISI 20.04.2021 14:40
  MUROOO kardeş ne içtiysen bana da ver .. :)))
 • 10.köy 20.04.2021 14:14
  Arkadaş sevgililik denen şey zaten zina, bu kadar namusluysan delikanlıysan kızında namusunu düşünüyorsan kızla evlenmeden kendinde sevgili olamayacaksın.
Daha fazla yorum görüntüle