Kırıkkale’de kırmızı ışıkta mendil satan bir grup genç kadının saç saça baş başa kavgasına büyükler de dahil oldu. Küçük çocukların dehşetle seyrettiği kavga cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Olay, Kırıkkale’de merkez Alparslan Türkeş Bulvarı Terminal Kavşağı’nda yaşandı. Kırmızı ışıkta bekleyen sürücülere mendil satmaya çalışan bir grup genç kadın, iki küçük çocuğun gözü önünde saç saça baş başa kavga etti. Bir süre sonra arkadan iki kişi de kavgaya dahil oldu. Şahıslar kavgada birbirlerine yumruk ve tekmelerle acımasızca saldırdı.

Kavgaya karışanların hiçbirinde maske olmadığı ve sosyal mesafe kurallarını da hiçe saydıkları görüldü. Bebek yaştaki çocukların dehşetle izlediği kavga, bir süre daha devam ettikten sonra kendiliğinden son buldu. Yaşanan kavga anları, kırmızı ışıkta bekleyen bir sürücü tarafından anbean kaydedildi.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • Aleyna 21.04.2021 18:31
  yani kırıkkalenin cinganlarından beklenir şaşırmıyoruz
 • lazyo 21.04.2021 14:38
  Bu çocukları almaları lazım bu insanların elinden yazık günah o çocuklara. Gerçi kavgaya karışan adamlarda demek ki köşede hazır kıta bekliyorlarmış utanmadan çoluk çocuğunu ve karılarını dilendiriyorlar kendileri de volta atıyor ahlaksız adamlar
 • Muharrem 21.04.2021 12:02
  Orda kavga ediyorlar hala mesafe diyorsun karsidan karsiyami kavga edicekler mantikli olun biraz allah askina
 • çocuklara yazık 21.04.2021 11:53
  çocuklara acıyorum. Şu çocukların haline bakın. Önlem alınmalı alın şu çocukları şunların elinden. Ya dilendiriyorlar ya da hırsızlık yaptırıyorlar.
 • Tembel 21.04.2021 11:15
  Ekmek kavgasi bu olsa gerek
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek