Ayakkabısını bağladığı sırada yabancı uyruklu çocuğun ayağının üzerinden otomobil geçti. Çocuk, hastanede tedavi altına alınırken, kaza, güvenlik kamerasına yansıdı. 

Olay, Esenyurt'ta 22 Nisan Perşembe günü saat 17.00 sıralarında Bağlarçeşme Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, otomobil sürücüsü rampa yukarı çıktığı sırada ayakkabısını bağlayan yabancı uyruklu çocuğu görmedi ve ayağının üzerinden geçti. Acı içinde yerde kalan çocuğu gören otomobilin sürücüsü, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalenin ardından çocuğu hastaneye kaldırdı.  Çocuğun ailesinin şikayetçi olmaması üzerine otomobil sürücüsü ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Kaza anı ise çevredeki bir dükkanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülere çocuğun ayakkabı bağlamak için eğilmesi, bu sırada otomobili ile rampa yukarı çıkan sürücünün üzerinden geçmesi yansıdı.

Yorumlar 22 Yorum Var
 • ahmet öğret 25.04.2021 13:21
  haberin başlığına bakar mısın? bu görüntüye yürek dayanmaz ... en işlek noktada ayakkabı bağlayan çocuk suçludur......
 • Vatandaş 24.04.2021 19:33
  Eğitimsiz, toplumsal kurallardan bihaber bir ailenin evladı olduğu çok açık. Neyse ki şikayetçi olup da haksız yere otomobil sürücüsünün başını yakmamışlar.
 • ali. kostelek 24.04.2021 18:43
  o yabanci uyruklu dedikleride suriyelidur
 • Kötü eğitim 24.04.2021 16:54
  Ne çocuğun, ne de sürücünün trafiğe uymak, kendini veya başkasını korumak, zarar vermemek gibi bir endişeleri yok. Yolun ortasında oyun, yaya kaldırımında bisiklet binme.. hepsi kurallara uymama eğitimidir. Bu da sonucudur.
 • Rammbo 24.04.2021 16:19
  Hepimizin başına gelebilir. Böyle çocuk mu olur. 4 kavşağı n ortasında oturulup ayakkabı mı bağlanır. Aileler eğitimini vermeli çocuklara. Kör noktada kaldı çocuk Araç sürücüsü ne yapsın bu durumda yazık
Daha fazla yorum görüntüle