Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Pazarcı Mahallesi'nde hizmet veren bir künefecinin işletmeciliğini yapan 3 kardeşten biri olan Ahmet O., dün saat 20.00 sıralarında iş yerine giderek kardeşi İsmail O. ile tartıştı. Alkollü olduğu görülen Ahmet O., tartışmanın ardından künefe dükkanının camlarını kırıp arbede çıkardı.

Polisin olay yerine gelmesiyle gözaltına alınan Ahmet O., sağlık raporu almak için Gazipaşa Devlet Hastanesine götürüldü. Buradan Ahmet O.’nun Covid olduğu ve karantinada bulunması gerektiği, ayrıca 2.15 promil alkollü olduğu öğrenildi.

Test sonuçları beklenirken, polisin tüm uyarılarına rağmen çoğu zaman maskesini çıkararak hastane bahçesinde cirit atan Ahmet O., Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürünün yanına çağrılmasını istedi.

Ayakta durmakta güçlük çektiği gözlenen, polisin uyarılarını dikkate almayarak polise yaklaşmak için hamleler yapan Ahmet O., polisin üzerine maskesi çenesinin altında defalarca tükürerek, “Korktun mu? Korkma oğlum, Allah’tan kork” dedi.

Kontrollerin ardından karantinadan kaçan şahsa 3 bin 150 TL para cezası yazılarak hakkında adli işlem başlatıldı. Daha önce de defalarca benzer olaylara karıştığı anlaşılan 2.15 promil alkollü ve Covid olan şahıs, ailesine teslim edildi.

Yorumlar 18 Yorum Var
 • YILDIRIM 24.04.2021 19:37
  İnsanlıktan nasiplenmemiş, zahiren insana benzeyen esfali safilindir. Başkaca da bir tarife gerek yok sanırım.
 • Baybars 24.04.2021 17:20
  Aklın yerindeyse sen kork Allah'tan. Zımkım içeceğine
 • ali 24.04.2021 16:39
  Bazen abd deki polisleri istiyorum. Devlet memurların elini ayağını fazla bağladı suçlulara ezdiriyor.
 • DERMİŞİM 24.04.2021 16:17
  3 kuruş para cezası için mesleklerde ne şeref bıraktılar ne onur. değerli emniyet güçlerimize hakaret et kurşun sık bağır çağır tükür bunların ederi ne 3 bin 150 tl. birde eve teslimat yapılmış Allah a büyük söylemeyem onun kafasını bacağını elini ayağını kırar ailesinin kucağına verirdim
 • TiGeR 24.04.2021 16:04
  Parayı bulan terbiyesiz keko ...
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek