Diyarbakır’da gözü dönmüş hırsızlar, vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atarak tren raylarının demir aksamlarını çaldı. Suçüstü yakalanan şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Yenişehir İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında bulunan Alangör Mahallesi’nde tren raylarından hırsızlık yapıldığı ihbarı alındı. İhbar üzerine icra edilen devriye faaliyetinde tren raylarının demir aksamlarını sökmek suretiyle vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye sokan M.F., S.Y. ve İ.Y. isimli şüpheliler suçüstü yakalanarak gözaltına alındı. Olay ile ilgili olarak Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yetkililerine bilgi verildi. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar 21 Yorum Var
 • Fatih 19.05.2021 19:32
  Mersin çilek mahallesi yıllarca taşladılar trenleri aynı terörist evlatları 1990 lı yıllar boyunca. Şimdi devam eder mi bilmem. Kaç kadın çocuk görevlinin başı kanlar içinde kalmıştır şahidim. Ama polis hiç bir şey yapmazdı. Demek onlar da memnundular o yıllarda Hainin bini bir para sürüsüne kıran gireler.
 • Fatih 19.05.2021 19:29
  Öldürmeye teşebbüse sokulabilir bu dava
 • caner 18.05.2021 23:23
  ya raylardan parça sökülürmü bu insanlar kafir olsa yapmaz trende binlerce insan yararlanıyor kazalar ölümler Allah muhafaza el alem marsa cıktı şu ahlak dersi ne kadar önemli
 • hüseyin 18.05.2021 22:42
  hırsızlık değil katliam yapmayı planlıyorlardı cezada ona göre verilmeli
 • Osman 18.05.2021 21:26
  bunlar bilerek yaptılar, hırsızlık değil ermeniterörist
Daha fazla yorum görüntüle