Türkiye’ye karşı Dubai merkezli operasyon başlatıldı. CHP lideri Kılıçdaroğlu, erken seçim talebi ve adaylık mesajlarıyla sahneye çıktı. Aynı Kılıçdaroğlu, "İlişkileri düzelteceğiz" mesajıyla ABD'ye selam çaktı. Türkiye’yi hedef alan iftiralarla altyapısı hazırlanan bu kirli planı, FETÖ firarisi Emre Uslu'nun 6 ay önce ağzından kaçırdığı ortaya çıktı.

ABD Başkanı Joe Biden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı muhalefeti destekleyeceğini açıkladı. CHP lider Kılıçdaroğlu, Biden’a İngilizce tebriğiyle, Ekrem İmamoğlu ise tartışmaya sebep olan İngilizce video ile mesajı aldıklarını deklare etti.

WASHINGTON ADAYI BELLİ OLDU

2 Mayıs’ta Erdoğan'ı yıpratmak, muhalefete alan açmak için suç örgütü liderinin reklam yüzü olduğu Dubai merkezli operasyon için düğmeye basıldı. Suç örgütü liderinin yayınladığı videoların ardından Kılıçdaroğlu, önce cumhurbaşkanı adayı olabileceğinin sinyalini verdi, sonra da erken seçim istedi.

ABD’YE SELAM ÇAKTI

Joe Biden’ı ‘İngilizce’ tebrik eden dünyadaki ilk muhalefet partisi lideri olan Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün yaptığı açıklamada, “ABD ile ilişkileri düzelteceğiz” diyerek Washington’a ‘hazırız’ mesajı verdi. CHP’li Ünal Çeviköz, “Biden’dan beklentimiz demokrasi vurgusu” açıklamasıyla kumpasa yeşil ışık yakmıştı.

FETÖ İŞİN İÇİNDE

FETÖ firarisi Emre Uslu, bu kumpası 8 Aralık’ta bir videoda ağzından kaçırdı. ABD’nin bir Körfez ülkesinin desteğiyle Kılıçdaroğlu'nu iktidar yapmak istediğini söyleyen Uslu, “6 ay içerisinde Kılıçdaroğlu'nu iktidara getirmek için deneme olabilir” dedi. 2 Mayıs’ta Peker Dubai’den sahne aldı.

Kaynak: Diriliş Postası

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Yavuz Özmen 30.05.2021 22:12
    Kardeşlerim, bunlar seçilmez inşallah ama seçilirse bile koyun kuzu gibi susacak değiliz herhalde. Onlar daha normal yola çıktı, biz ise herseyi üzerlerine yıkarız. Okadar kolaymı...
  • Hhvb 30.05.2021 15:10
    Sen seçildiğinde zaten kiyametimiz kopmuş olacak .millet olarak aç sefil bataklık yokluk tayiz demektir .ha bide aday olman sen gözden çıkarıldın demektir.
  • turkim muslumanim 30.05.2021 10:21
    ulan sizin oynuz varasa allhin sopasi var biz turkiye cocuklari halk olarak iyi aneliz ediyoz