İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Hatay ziyareti sırasında bir kuyumcu dükkanında esnafın söylemlerinden olumsuz bir durum çıkmayınca CHP'liler devreye girdi.

Meral Akşener'in Hatay ziyareti büyük bir tiyatroya sahne oldu. Esnaflarla sohbet eden Akşener olumsuz bir şey çıkmayınca tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP'li, Türkiye'yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, "Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları'nda bulunuyorum" şeklinde konuştu. Hatay'da kuyumcu sahibi ise Akşener'e, "Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil" deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki esnaf ziyareti 'tiyatro'ya sahne oldu.

"TÜRKİYE'Yİ KÖTÜLEMEYE BAŞLADI"

Tezgahın arkasına geçerek kendisini esnaf olarak tanıtan CHP'li, Türkiye'yi kötülemeye başladı. Kendisini tezgahtar olarak tanıtan kişi, "Bu ülkede konuşmak istiyorum. Derdimi anlatmak istiyorum. CHP Gençlik Kolları'nda bulunuyorum" diye konuştu.

"BU ARKADAŞLAR BİZİMLE DEĞİL"

Hatay'da kuyumcu sahibi ise Akşener'e, "Biz iki kişi çalışıyoruz bu arkadaşlar bizimle değil" deyince gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

"SANKİ BİZİM YANIMIZDA HAREKET ETMESİ AĞRIMIZA GİTTİ"

A Haber ise Hatay'da kuyumculuk yapan kişi ile olay sonrası bir röportaj gerçekleştirdi. Kuyumcu, gerçekleri samimiyetle muhabirlere anlatarak, "İş yeri sahibinden önce izin alması lazımdı. Sanki bizim yanımızda bizimleymiş gibi hareket etmesi bizim ağrımıza gitti işin doğrusu. Tasrif etmediğimiz bir konuşma oldu orada. Ortamda biz de sıkıntıya girdik. Biz de rahatsız olduk" ifadelerini kullandı.

AK PARTİ'Lİ HAMZA DAĞ: GÜZEL TİYATRO

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ söz konusu videoyu sosyal medyadan paylaşarak izledikleri karşısındaki hayretini "Güzel tiyatro" sözleriyle ifade etti.

AK PARTİ'Lİ ÖZALAN: KENDİLERİ KURGULUYOR, KENDİLERİ OYNUYOR

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan yaşanan olaya tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

Kendileri kurguluyor, kendileri oynuyor, medyaları da algı yapıyor. Esnaf, "O genç, Meral Akşener'le birlikte geldi. Kaşla göz arasında tezgahın arkasına geçti. Biz de rahatsız olduk." diyor.  Meral Akşener ve partisinde tezgah bitmez!

Yorumlar 46 Yorum Var
 • Fehmi 01.06.2021 21:12
  Bunlar adam olmayacak. İnsanımızın ferasetli olması lazım. Ülke bunların eline kalmamalı. Ülkeyi satarlar nasıl oldu anlamayız vallahi.. Bunlar büyük oyuncular büyük..
 • Murad 01.06.2021 18:41
  Meral Tezgahtaroğlu
 • Konuk 01.06.2021 15:45
  Tanıştığım bir kuyumcuyu ziyarete gittim. Laf arasında "paranı nasıl değerlendiriyorsun" diye sordu. "Valla pek öyle değerlendirecek param yok. Allah dara düşürüp lazım etmesin" dedim. Kuyumcu: "Allah yokluğunu göstermesin" karşılığını verdi. Hani söz kuyumcudan açılınca bir anekdot.
 • Saglamkale 01.06.2021 15:24
  Meral tam bir kötü film senarist i oldu daha önce de böyle bir kamera sahtekar ligi yaptı millete kaş göz edip dil çıkararak ne yapmak istiyor belli bu tam politikacı yani çok yüzlü
 • Gürbüz 01.06.2021 14:12
  Amin, "Alara".
Daha fazla yorum görüntüle