Bayrampaşa'da İETT otobüsü alev alev yandı. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. Yolda oluşan kilometrelerce araç kuyruğu drone ile de görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre, bakıma giden boş İETT otobüsü, Bayrampaşa Hal Otogar bağlantı yolunda yanmaya başladı. Motordan çıkan dumanlar üzerine aracı kenara çeken şoför, aşağıya indi. Kısa sürede büyüyen alevler tüm otobüsü sardı. Otobüs şoförünün ihbarı üzerine olay yerine itfaiye ve polis sevk edildi. Polis çevrede güvenlik önlemleri alırken, itfaiye ekipleri ise yangına müdahale etti. Yanan otobüs itfaiyenin çalışmasıyla söndürüldü. Olayda otobüs tamamen küle dönerken, içerisinde yolcunun bulunmaması olası bir yaralanma ya da can kaybını önledi.

Otobüs yangını nedeniyle bölgede kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Trafik yoğunluğu drone ile havadan da görüntülendi.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Bekir SAĞLAM 10.06.2021 23:44
    Ekremin başkanlığında İstanbul cehenneme dönüyor, bu 4. Otobüs yangını araçlara bakım yapılmıyor paralar nereye gidiyor araştırılmalı.
  • Fatih 10.06.2021 19:50
    Ekremis tasarruf diye bakım masraflarını kıstığı için ne toplu taşıma araçlarına bakım yapılıyor, ne de araçlar yenileniyor. Bu yapılan göz göre göre kamu zararıdır. Sorumlulardan hesap sorulması gerekir.
  • emre19 10.06.2021 17:54
    İmamoğlu geleli Otobüslere bakım yapılmıyor galiba kazaya uğrayan otobüs sayısı baya çoğaldı. Mazotunu doldurup, sağlıyorlar periyodik bakımı testi pek yapılmıyor, yolda kalanda cok, yan anda, kaza yapanlar da cabası...