Şişli'de kızını parka götürmek isteyen kişinin ölümüyle sonuçlanan çatışmaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde eli silahlı kişilerin rast gele ateş açtığı ve mahalledeki bir kişinin vurulduğu görülüyor. Sıkılan kurşunlarla araçların camları da patlıyor.

Şişli'de geçtiğimiz cuma günü, 40 metrekarelik otopark için iki grup sokak ortasında birbiriyle çatıştı. İki yaşındaki kızı Ada'yı parka götüren Okan Karaten öldü, biri motosikletli kurye iki kişi de yaralandı.

DEHŞETE DÜŞÜREN O ANLAR

O anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Bir mahalle sakinin cep telefonuyla çektiği görüntülerde silahlı kişilerin rast gele ateş açtığı görülüyor. Bu sırada iki araç arasında saklanan kişi vuruluyor. Bu kişinin çatışan grupla bağlantılı olduğu belirtildi. Rast gele sıkılan kurşunlar araçların camlarına da isabet ediyor. Çatışmaya şahit olan bazı kişilerin ise rahat tavırları dikkat çekiyor. Çatışmada Okan Karaten hayatını kaybederken biri motokurye iki kişi de yaralanmıştı.

Yorumlar 47 Yorum Var
 • alpi 15.06.2021 02:34
  Yarabbi kahhar sıfatınla kahret bu aşağılık yaratıkları. cehennemine katık et.
 • C.Türk 14.06.2021 20:38
  İdam Şart!. İdam Gelmedikden sonra bu Görüntüler bitmez!.
 • çağdışı 14.06.2021 00:59
  sudi arabistan Türkiye ile dalga geçiyor. katilleri hainleri teröristleri boşuna masraf yaparak besliyorsunuz. alın kellerini ne masraf olur devlete ne de psikopat kalır memlekette..
 • ------ 14.06.2021 00:55
  her zaman söylüyorum . bu ülkede idam edilmelik 1 milyon insan rahat çıkar .
 • Gül izmir 14.06.2021 00:46
  araşdirmaya sorusdurmaya iyi gale hic gerek yok herşey ortada gerken ceza en agirşekilde verilmeki biz böyle vahşilerle yaşamak istemiyoruz ...
Daha fazla yorum görüntüle