Samsun'da bir inşaatın önünde üzerine 4. katın balkonundan atılan kum çuvalı düşen bir kişi ağır yaralanırken, çuvalın şansın üzerine düşme anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Olay, Atakum ilçesi Küçükkolpınar Mahallesi Alaçam Caddesi'nde bulunan 8 katlı bir inşaat halindeki binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, inşaatın 4. katındaki işçiler buradaki çalışmaları bitince içi kum dolu çuvalı aşağı attı. 4. Kattan atılan çuval bu sırada inşaatın önünde bulunan ve eşilerek atılmış olan kum dolu çuvalları inceleyen 55 yaşındaki Yaşar B.'nin üzerine düştü. Yaşar B. 112 ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilen Yaşar B.'nin kum dolu çuvalın üzerine düşme anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • Arda 21.06.2021 16:20
  Bi insan hiçmi kontrol etmez aşağıda kedi, köpek, vatandaş yokmu diye?
 • İsoBaba 21.06.2021 13:19
  İbrahim, çuvalı yukarıdan atanın hiç mi suçu yok? Öyle yukarıdan rasgele çuval atılır mı? Çocuk olur, kedi köpek vb. olur, değil mi? Önce bir tedbir alınır, sonra atılır.
 • Turgay 21.06.2021 13:16
  Sonda konuşan adamın dediğinden bir şey anlamadım. Anlayan varsa yazsın lutfen
 • ibrahim 21.06.2021 11:04
  inşaat sahasında baret siz girilmesi çalışılması yasaktır ve yukarıdan çuvalların atıldığı belliymiş orda durmanın bir mantığı yok kendi hayatını riske atmış geçmiş olsun yaralanan kişiye