Denizli'de hafta sonundan itibaren özellikle yüksek kesimlerde etkili olan şiddetli yağış ve dolu, bu kez Acıpayam ilçesinde hayatı olumsuz etkiledi. Aniden bastıran şiddetli yağış, ilçeye bağlı Kelekçi Mahallesinde suya dönüştü. Tarım arazilerine zarar veren sel, yollardaki asfaltları yerinden söktü. Mahallenin içinden geçen Hacıosmanlar Deresinin taşması sonucu oluşan selin yaralarını sarmak için ekipler seferber oldu.

Hacıosmanlar Deresinin kenarına toplanan vatandaşlar, cep telefonlarının kayıt tuşuna basarak olası seli beklemeye başladı. Önce sesini duydukları seli görmek için merakla bekleyen vatandaşlar, karşılarında azgın sel sularını görünce kaçacak yer aradı. Vatandaşların yaşadığı korku ve panik anları ise yine kendi cep telefonlarının çektiği görüntülere yansıdı.

Yorumlar 3 Yorum Var
  • Fark eder 22.06.2021 23:12
    Aniden bastıran şiddetli yağış, ilçeye bağlı Kelekçi Mahallesinde suya dönüştü. değil sele dönüştü . Fark yapmaz der gibisin ama fark eder.
  • meraci83 22.06.2021 21:53
    Ankara mızın Denizli den ne eksiği var.Bizimde şahane sel baskınlarımız var. Tamam denizimiz yok emme her yağmurdan sonra bizde kayıklarımıza binip Kızılay a, Sıhhıye ye sandal turu yapıyoruz.Mansur Yavaş ve ekibi sağ olsun sayelerinde her yağmur döneminde de olsa deniz keyfi yaşıyoruz. Ankara mız için çok emek sarfediyorlar çoooookkk!..
  • salih 22.06.2021 10:34
    vay be işte bunlar böyle oy alıyorlar
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek