Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vahdettin Köşkü’ne geçtiği sırada yol üzerinde durarak vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar, kendileriyle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutundan çıkış yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vahdettin Köşkü'ne geçtiği sırada Çengelköy Mahallesi'nde bir fırının önünde durarak aracının içerisinden vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşlar kendileriyle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu. Burada aynı zamanda vatandaşları selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Çengelköy'de bulunan Vahdettin Köşkü'ne geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önünde durduğu fırının sahibi Canip Askeroğlu, “Cumhurbaşkanımız sürekli bizden alışveriş yapıyor. Ne zaman uğrasa bize selam vermeden geçmiyor. Hatırımızı soruyor. Bize şeref verdi geldiği için. Bugün kendisi gelince kalabalık oluştu. Halk da sevgi gösterisinde bulunuyor” dedi.

Yorumlar 6 Yorum Var
 • YUSUF.İR 03.07.2021 20:43
  Sayın başkanımız.
 • Sivaslı 03.07.2021 19:45
  ALLAH rızası için doğru söyleyin cumhuriyet tarihinde hangi cumhurbaşkanına böyle bir teveccüh böyle bir candan sevgi gosterildi. insanların giyim kuşamı ile, saçı sakalı ile uğraşmaktan halkla içiçe olamadılar, olamayacaklarda. ALLAH reisimizi cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ı herdaim iç ve dış düşmanlardan,şeytanın şerrinden, şeytanlaşmış insanların şerrinden,vatan hainlerinden KORUSUN. AMİNNNNNN
 • hiya 03.07.2021 19:31
  Bir kere göremedim .Ben ya. Görenler şanşli insanlar . Allah uzun ömür versin resie
 • yorumsuz 03.07.2021 19:26
  amca da reisin agzinin icine girmis virus vs.sosyal mesafe hak getire Allah korusun
 • kahrol chpkk 03.07.2021 18:58
  reis bize Allahin bir lutfusun...Allah sana omur versin insallah...
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek