Büyükçekmece’de üst geçit yerine otoyoldan karşıdan karşıya geçmeye çalışan hemşireye otomobil çarptı. Kaza, üst geçidi kullanmayan 2 hemşireyi şaka amacıyla kayda alan arkadaşları tarafından çekilen görüntülere yansıdı.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Büyükçekmece-Silivri istikameti Güzelce mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre, bir hastanede çalışan 3 hemşire arkadaş mesai bitiminde kaldıkları lojmana dönmek istediler. Bu sırada isimleri öğrenilemeyen iki hemşire yolun karşısına geçmek istedi. Diğer arkadaşları ise defalarca üst geçidi kullanmaları için ısrar etti. Ancak söz dinlemeyen iki hemşire araç yoğunluğunun yüksek olduğu yolda canlarını riske atarak geçmeye çalıştılar. Hemen 50 metre ilerideki üst geçidi kullanmayıp yola atlayan iki hemşireden biri tam karşıya geçtiği sırada bir arabanın çarpmasıyla ağır yaralandı. Olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Durumu ağır olan hemşire hastaneye kaldırılırken, sürücü ise gözaltına alındı.

Yaşanan kaza anı ise diğer hemşire arkadaşı tarafından saniye saniye kaydedildi. Defalarca üst geçidi kullanmaları için uyardığı arkadaşlarını cep telefonuna kaydeden şahıs, kaza anını da kaydetti. Kaza öncesinde ”Ben defalarca uyardım üst geçidi kullanmıyorlar. Kız öleceksiniz bak” gibi aralarında diyalog geçen hemşirelerin o anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yorumlar 125 Yorum Var
 • vay be arkadaş 09.07.2021 18:49
  eşşek cennetine gider umarım ama bunlar şimdi malulen emekli olurlar
 • Subhi 05.07.2021 00:46
  Sürücü davacı olmalı canını ortaya koyarak kasaya bilerek sebep olmuş bu bir terör suçu !!!
 • Silo 05.07.2021 00:38
  En çok şoföre üzüldüm saçma adalet burada devreye giriyor
 • vatandas 05.07.2021 00:34
  simdi bunlar egitimlimi oluyor:? vede hemsire oylemi, hey allahim ya. guzelim ulkemde egitimli cahillerden cok bir sey yok de sana
 • Deniz 05.07.2021 00:25
  Çok üzüldüm. ALLAH şifalar versin..
Daha fazla yorum görüntüle