Bakırköy'de bir alışveriş merkezinde bir şahıs, kendisine yürüyen merdivende çarptığı gerekçesiyle 10 yaşındaki çocuğu dövdü. Güvenlik kameralarına da yansıyan olaya tesadüfen şahit olan bir cumhuriyet savcısı, zanlıyı yakalattı.

Edinilen bilgilere göre olay Bakırköy'de bir AVM'de yaşandı. Baba Turan Sıvacı oğlu Tugay ve arkadaşını sinemaya götürdü. Filmden erken çıkan çocuklar, AVM'de dolaşmaya başladı. Bu sırada 10 yaşındaki Tugay yürüyen merdivenden bir adama çarptı. Duruma sinirlenen adam peşinden koştuğu çocuğu önce yere düşürdü, ardından tekmeledi. Çocuk acı içerisinde yerde kalırken, saldırgan şahıs ise uzaklaştı. Çevredeki vatandaşlar ise olayı sadece izlemekle yetindi. O anlar güvenlik kameralarına da yansıdı.

AVM'de alışveriş yapan bir cumhuriyet savcısı, olaya tesadüfen şahit oldu. Savcının talimatıyla gözaltına alınan zanlı, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Saldırgan şahıs ifadesinde çocuğun yürüyen merdivenden kendisine kasıtlı olarak çarptığını, bu nedenle sinirlendiğini söyledi.

Zanlı ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Yorumlar 21 Yorum Var
 • Umur 18.07.2021 16:20
  Kimi yorumları okudumda insanlık kalmamış 10 yaşında çocuk sadece 10 Ve tüm dünyada 10 yaşında olana çocuk denir Küçücük çocuğu suçlamayı bırakın
 • Öztürk 16.07.2021 22:50
  Ne olursa olsun piskopatça öyle vurmamalıydı
 • FM.. 16.07.2021 15:40
  Bu bana denk gelse bende onun tekme atan bacağını ve içinde beyin bulunmayan kafasını kırsam mahkeme beni de serbest bırakır mı ?
 • savaş kargın 16.07.2021 15:38
  adamın eline saglık gençler şimdi çok ama çok saygısız herkesle dalga geçiyorlar anne baba terbiyesi işte çocuk ne ise anne babada odur.
 • zafer gülten 16.07.2021 15:33
  iyide,yürüyen merdivendede birine çarpılmaz ki,çocukda aklı erecek yaşta ve teptenha merdiven,adam kasıtlı çarptı diyorsa doğrudur,ve bu çarpma belki adamı düşürebilir,ağır yaralanmasına sebeb olabilirdi,niye yalan söyliyeyim,aynı şey benimde başıma gelseydi tekme atmasamda bir tokat patlatırdım ailesinin terbiye veremediği çocuğa.
Daha fazla yorum görüntüle