Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde bir restoran işletmecisi iş yerinin önünde uğradığı silahlı saldırıda karnından ve bacağından vurularak yaralandı. Saldırı anı iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre, 11 Temmuz günü saat 01.00 sıralarında Seyhan ilçesindeki bir restoranda meydana gelen olayda, hafif ticari araçla restoranın önüne gelen bir grup, tabancayla iş yerine ateş açıp kaçtı.

İş yerinin önünde bulunan restoran sahibi Fatih K. (38) karnından ve bacağından vurularak yaralandı. Fatih K., olay yerine gelen ambulansla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.Şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Bu arada, silahlı saldırının güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde, bir otomobil restorana yaklaşıyor, içindeki şüpheliler tabancayla ateş açıyor. Restoran sahibi Fatih K.’nin yaralanınca sekerek aracın arkasına sığındığı, iş yerindeki müşterilerin ise korkudan saklandığı görülüyor. Olay anında kaldırımda ayakta duran birinin de silahlı saldırı sırasında beklemesi dikkat çekti.

Aynı iş yerine 5 Haziran 2021 tarihinde de silahlı saldırı düzenlenmişti.

Yorumlar 8 Yorum Var
 • Bilim 18.07.2021 21:08
  Vay be, kendini şu dizilerdeki sahte kabadayılardan birisi gibi zannetmiştir. Artık çevresindekiler bunu adam zannederler ve havasından yanından geçilmez artık, zavallı geri kalmışlar. Ateş edeni kast ediyorum.
 • Sultan Alparslan 18.07.2021 18:06
  kısas lazımbu şehir eşkıyalarının korkması için.
 • Adana 18.07.2021 16:16
  Kardeşim helikopter
 • Vatandaş 18.07.2021 14:09
  Orda bekleyen kişi gozetlemeci galiba saldırıyı yapanlarla bağlantı ihtimali var bence .adam hiçbirsey yokmus gibi davraniyor
 • OSMANLIXXX 18.07.2021 13:37
  Tvlerdeki dizileri izleyen yeni yetmeler palazladığı an kendini kaf dağında görüyor sonra vuran vurana öldüren öldürene bıçak sopa ALLAH ne verdiyse ülke teksas oldu hükümet şu tvlere bi çeki düzen vermedi siz hiç hangi kanalda sevgi saygı hoşgöru doğaya din,e çevreye suya anaya babaya sevgi saygı işleyen kanal gördünüzmü göremesiniz çünkü medyayı yahudiler yönetir geri boşşşş...
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek