Küçükçekmece'de bir adamın çocuğunu tavana asarak dövdüğü iddiası polis ekiplerini harekete geçirdi. Baba T.K. iki çocuk ve annesi polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

Olay bugün öğlen saatlerinde Küçükçekmece Atatürk mahallesi Dinar sokakta yaşandı. İddiaya göre çocuğunu tavana asarak döven babayı komşuları polisi arayarak şikayet etti. İhbar üzerine olay yerine gelen Küçükçekmece ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekipleri çocuğuna tavana asarak şiddet uyguladığı iddia edilen baba T.K’yı 2 çocuğunu ve annesini karakola götürdü. Ailenin karakoldaki işlemleri devam ediyor.

Olayı görüntüleyen komşu Hasan Kum “Terasta beklerken bir çocuk çığlığı duydum. Karşı tarafta yaşayan Suriyeli aileden bir çocuğu feci bir şekilde dövdüğünü fark ettim. İple tersten asıp o şekilde şiddet uyguluyordu. Bunun üzerine bağırdım arkadaşa neden böyle yaptığını sordum. Annesi içerinden çıktı size ne siz karışmayın dedi. Çocuğuna kızabilirsin ama öyle bir şiddet uygulayamazsın dedim. Sonra baba dışarı çıktı kapıyı kapattılar. Güvenlik güçlerine haber verdik. En kısa zamanda polisler geldi. Uzun süredir bu binada böyle tartışmalar oluyor ama böyle bir şiddeti ilk kez gördüm” şeklinde konuştu.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • zafer gülten 19.07.2021 15:32
  ülkelerinde şeriat boyunduruğu altında olan ve kısıtlı bir hayat süren Suriye liler ,ülkemizdeki rahat ve özgür yaşamı görünce sapıttılar...gençlerin parklarda kadın kız gözlemesi,küçük çocukların internet salonlarından çıkmaması ve buna para bulmak için su satmak,mendil satmak,hatta yoldan gelip geçenlere 1 tl len varmı ,karnım aç diye yalan söylemesi...ve sanırım adam dövdüğü çocuğu sokağa salıp para kazan,dilen diyor,çocuk yeterli parayı getirmeyince dövüyor.
 • mlt 19.07.2021 14:38
  Bir an önce bu suriyelilerin Ülkesine gönderilmesi gerekiyor.
 • hasan ali. 19.07.2021 13:15
  peygamber efendimiz s.a.v kisiye duydugunu anlatmasi gunah olarak yeter buyurmus !! kurani kerim hucurat suresi 6 da. Ey iman edenler! bir fasik size bir haber getirdiginde arastirmadan inanmayin yoksa bilmeden birilerine kotuluk edersiniz buyuruyor,yahu siz her duydugunuzu haber yapiyorsunuz Allahtan korkun.
 • Bamsı 19.07.2021 12:12
  Huzur İslamda Kapitalizm İnsanları bu hale getirir