Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde evinin balkonunda otururken otomobil ile motosikletin çarpıştığı trafik kazasına tanık olan vatandaş, kaza sonrasını adeta bir spiker gibi anlattı.

Kaza, Adapazarı ilçesi Karaağaç Bulvarı Ünal Ozan Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, cadde üzerinde seyir halinde olan otomobil ile motosiklet çarpıştı. Motosiklet sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, otomobil ve motosiklette hafif maddi hasar meydana geldi. Kazayı evinin balkonundan gören bir vatandaş, o anları kayıt altına alarak olan biteni adeta bir spiker gibi anlattı. Vatandaş kaydettiği görüntüde, “Yer Karaağaç, cadde Ünal Ozan Caddesi üzerinde motorlu ile araba çarpıştı, kamuoyuna duyurulur. Olay yerinden geçen halk büyük bir merakla olayı izlemektedir. Bu kazayı ufak sıyrıklar ile atlatan motosiklet sürücüsü, polis ekipleri ile görüşüyor” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar 3 Yorum Var
 • Sakaryalı 23.07.2021 00:43
  Geleceğin ana haber spikeri maşallah. 40 yıllık spiker gibi anlatmış.
 • İnsan 22.07.2021 22:50
  Kimse hakkında bilip bilmeden yorum yapma bu yaptığın hakarettir hem ben gencin yakınıyım kimse orada oturunca çingene olmuyor
 • Çark Caddesi 22.07.2021 18:03
  Adapazarının çingenesi şeker mahallesinde karaağaçta bunlardan çok var
 • Keşke 22.07.2021 17:17
  Bir başka kazada görüşmek üzre deseymiş :))
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek