İzmir'in Konak ilçesindeki bir hastanede M.K., yardım istediği polis memurunun tabancasını kaptı. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken, M.K., gelen takviye ekipler tarafından yakalandı.

Olay, 22 Temmuz günü saat 15.00 sıralarında Yenişehir Mahallesi Gaziler Caddesi'ndeki Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. M.K., hastanede, polis memuru F.Ü.’nün yanına gidip, husumetli olduğu kişilerin peşinde olduğunu söyledi. Polis memuru F.Ü., durumu polis merkezine bildirerek ekip talebinde bulundu. Bir süre sonra M.K., polis memuru F.Ü.'nün beylik tabancasını kaptı. Kaçmaya çalışan M.K., havaya 2 el ateş etti. İhbar üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Gelen ekipler, M.K.'yı etkisiz hale getirerek tabancayı aldı. M.K., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada, M.K’nin polis memuru F.Ü.'nün beylik tabancasını aldığı anlar hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde M.K., polis memurunun belinden beylik tabancasını alıyor. Durumu fark eden polis memuru ve vatandaşlar dışarı kaçıyor. Bir vatandaş ile hastanenin güvenlik görevlisi de saklanarak korunmaya çalışıyor. M.K. de herkes çıktıktan sonra dışarı çıkıyor.
 

Yorumlar 30 Yorum Var
 • Vakum 24.07.2021 18:25
  amerikada polis uygulamalarına çok kızıyoruz ama adamlar geçmişte başlarına gelmiş her olayı analiz edip karşı tedbirler geliştirmişler.Masum bir insan öleceğine polisim öleceğine kuralları yerine getirmeyen bıçak çeken silah çeken ölsün diyorlar ve hiç acımıyorlar.
 • Ali 24.07.2021 17:57
  Polis çok acemi
 • Fehmi 24.07.2021 17:47
  Adam şüpheli olmadığı için polis rahat hareket etmiş polise ceza verilmesine gerek bile yok adam müşteki sonucta
 • YUSUF.İR 24.07.2021 16:06
  Bana bir komedi filmi çok güldürecek.
 • simal 24.07.2021 16:04
  At,avrat,silah bunlara sahip olamıyorsan ne yapalım.
Daha fazla yorum görüntüle