Türkiye yangınla mücadele ederken CHP'nin başlattığı THK uçakları yalanı çöktü. THK'yı ziyaret eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu kameraların karşısına geçip şuanda uçabilecek uçak yok dedi ama CHP'liler bu yalana o kadar inanmış ki yardım gelen İspanya uçakları üzerinden bu yalanı sürdürme peşinde.

Türkiye, orman yangınlarıyla mücadelesini havadan, karadan ve denizden tüm hızıyla ve gayretiyle sürdürüyor. Yangınların ilk gününden itibaren THK'nın yangın söndürme uçakları üzerinden başlatılan tartışmaların yalanlar üzerine kurulu olduğu ortaya çıktı. Yalanda ısrar edilirken son olarak Kılıçdaroğlu'nun THK'ya giderek yerinde gördüğü ve yetkililerden aldı. Kılıçdaroğlu THK'nın uçabilecek uçağı yok dedi ama buna da inanmayan CHP'li Özgür Özel hala THK'nın uçakları yalanını sürdürüyor.

CHP: İSPANYA'DAN GELEN UÇAKLAR, THK UÇAKLARIYLA AYNI

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İspanya'dan alevlere müdahale için Türkiye'ye yardıma gelen uçaklara ilişkin "İspanya'dan uçak bulduk diyorlar. O uçaklarla Türk Hava Kurumu'nda atıl duran uçaklar aynıdır." iddiasını ortaya attı.

Yorumlar 11 Yorum Var
 • Mehmet 06.08.2021 15:14
  Geberik provakatörler uzaydanmı geldiniz marstamı yaşıyonuz Klctaroglunada inanmayan provakatorler.
 • Arif 06.08.2021 10:42
  Beyin ölümü gerçekleşmiş bunlarda
 • basITlik yapmayın 06.08.2021 00:43
  Allah akıl dağıtırken bunlar uyuya kalmışlar.
 • Konyalı 05.08.2021 23:53
  Genel başkanından habersiz beyhude yadımcı belliki rezıdansından hiç çıkmamış .
 • Dağcı 05.08.2021 19:23
  Uçak fabrikasını kapatın düdüklü tencere imalat yapın sonra ucakyok ucakyok diye yaygara yap oh negüzel
Daha fazla yorum görüntüle