Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir restoranda yaşanan kavga cinayetle biterken, şahsın kucağındaki bebeği arabaya bıraktıktan sonra, elindeki bıçakla, kendisine uçan tekme ile saldıran kişiyi bıçakladığı anlar kameraya yansıdı.
Olay, akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi Hande Sokak üzerinde bulunan bir restoranda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, birbirleri ile tanışık oldukları öğrenilen bir grup, aileleri ile birlikte akşam saatlerinde restorana gelip aynı masada yemek yemeye başladı. İddiaya göre, alkol de alan grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı. Bir anda restoranda başlayan kavga sokağa taştı. Olayda D.A. isimli şahıs tarafından bıçaklanan Rasim Yıldız ile H.Ç. isimli şahıslar hastaneye kaldırıldı.
Durumu ağır olan ve kalbinden yaralandığı öğrenilen Rasim Yıldız, Kuşadası Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, H.Ç. isimli diğer yaralının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“Cinayet anı kameralara yansıdı”
Kuşadası’ndaki kavgada işlenen cinayet güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde D.A.’nın önce kucağındaki bebeği arabaya bıraktığı, sonrasında arabadan aldığı bıçakla, kendisine uçan tekme ile saldıran Rasim Yıldız’ı ve H.Ç.’yi bıçakladığı görüldü.

Yorumlar 9 Yorum Var
 • Evim 20.10.2021 23:20
  Rahmetliyi ecel çağırmış, o kadar kişi var, kavga edenlerin birini oradan uzaklastırmış olsalar, bu olay yaşanmazdı..olan geride kalanlara oluyor ..
 • Ali 07.09.2021 16:41
  'Şeytan içki ve kumar yoluyla ancak aranıza düşmanlık ve kin sokmak, sizi Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister. Artık (bunlardan) vazgeçtiniz değil mi?' (Mâide Sûresi, 91. Âyet). Peygamberimiz'in (s.a.v.) bu konuda sahih hadisleri vardır: 'İçki bütün kötülüklerin anasıdır' (ümmül habais).
 • Fazıl 06.09.2021 18:57
  Bir insana sebebi ne olursa olsun, eşinin ve küçük çocuğunun yanında yumruk atmak nedir? Üstelik bir kaç kişi birden saldırıyor. Sabır taşmış çok fazla zorlamışlar.
 • Fatih 06.09.2021 18:09
  Çok acil İdam cezası çıkmadıkça bu cinayetler artarak devam eder.
 • huzur 06.09.2021 18:06
  alkol tüm kötlüklerin sebebidir,nolur çoluk çocuğumuza sahip çıkakım
Daha fazla yorum görüntüle