Bayrampaşa, Kuru Gıda Hali’nde esnaflık yapan bir kişi, yavru kediyi defalarca tekmeledi. Can çekişen yavru kedinin başında ölmesini bekleyen kişi, süpürge ile sürüklediği yavru kediyi çöp konteynırının yanına bıraktı. Kişinin yavru kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçen pazar, Bayrampaşa’da bulunan Kuru Gıda Hali’nde meydana geldi. Burada esnaflık yapan R.A., işyerinin önünde bulunan yavru kediyi ayağıyla tekmeleyerek ezmeye başladı. R.A.’nın tekme attığı yavru kedi, yerde sürüklendi. Bulunduğu yerden kalkarak can çekişen yavru kedi, bir süre sonra olduğu yere yığıldı. Yavru kedinin başında dakikalarca ölmesinin bekleyen R.A., daha sonra süpürge ile kediyi sürükleyerek çöp konteynırının yanında götürdü. Burada da süpürge ile yavru kediye vurmaya devam eden R.A., öldürdüğü yavru kediyi orada bırakarak olay yerinden uzaklaştı.


R.A. GÖZALTINA ALINDI
R.A.’nın kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, sitenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerin site yönetimi tarafından izlenmesi üzerine, durum polis ekiplerine bildirildi. Polis ekipleri, görüntüler üzerine tespit ettikleri şüpheli R.A.’yı gözaltına aldı.


"İNŞALLAH CEZASINI BULUR"
Olayın yaşandığı sitede çalışan Melek Mandalı, "Çok üzüldüm. Kendi denginde olmayan bir canlıya zarar vermesine çok üzüldüm. Bu bir can. Şiddetle kınıyorum. Polise ihbar etmişler. Duyduğuma göre adamı yakalamışlar. İnşallah cezasını bulur" dedi.


"O HAYVANIN CANINI O MU VERMİŞ?"
Fatma Aktuna ise "O adamı hapse atsınlar. O hayvanın canını o mu vermiş? Ben olsam, o adamın yüzüne tükürürüm" diye konuştu.

Yorumlar 29 Yorum Var
 • mehmet 14.09.2021 23:17
  Peygamber efendimiz s.a.v. miraç da cehennemdeki bir kadının bir kedi tarafından elleri yüzlerinin sürekli suretde parçalandığını görür ve kadına suçunun ne olduğunu sorar. kadın ben bu kediyi bir odaya kapatarak açlıktan öldürdüm der. bu cani cehennemdeki durununu bilse şöyle derdirhalde . ceza olarak keşke kafama sopalarla vurarak beni de öldürselerdi. belki günahım hafflerdi.
 • mehmet 14.09.2021 23:07
  ah bu cani cehennemdeki durumunu bilse derdi ki. keşke ceza olarak ölene kadar benim kafama sopalarla vurup öldürselerdi de bu durumda olmasaydım.
 • aaa 14.09.2021 23:04
  hastalıklı bır beden bunu yapan acılen toplumdan uzaklastırılıp kısırlastırılmalı. bunun soyu sopu dahı toplum ıcın tehlıkelıdır.
 • zafer gülten 14.09.2021 22:15
  inşallah kuru gıda dükkanını fareler istila ederde kedilere muhtaç kalırsın,fareler bassın dükkanını,her şeyi kemirsinler,kullanamaz hale getirsinler.
 • Zekeriya 14.09.2021 21:56
  Bu canileri görünce insan utaniyor. 10 sene hapis yese yeridir. Acimasizca nasi tekme vurabilliyor, hic mi kalp yok canavarda adama da?
Daha fazla yorum görüntüle