Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi tarafından ülkeye yabancı yatırımcı çekmek için hazırlanan reklam filmi; BBC, Bloomberg gibi uluslararası kanallarda yayınlandı.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, 'Türkiye, tecrübeli ortağınız' mesajıyla yabancı yatırımcılar için reklam filmi hazırladı. Yelkenli tekne hikayesi üzerinden yabancı yatırımcıları Türkiye'ye yatırım yapmaya davet eden reklam filmi; BBC, Bloomberg, CNN ve Euronews gibi uluslararası kanallarda yayınlanıyor.

İngilizce hazırlanan reklam filminde "İyi bir yatırım yolculuk yapmak gibidir. O yolculuğa sağlam bir yol arkadaşıyla çıkmak gerekir. Seninle birlikte mücadele eden, gücüyle fark yaratan, elini taşın altına koymaktan çekinmeyen bir yol arkadaşı. Tam yol ilerleyebilmen için tecrübesini konuşturan, her zorluğa göğüs geren, yeni fırsat yolları gösterebilen bir yol arkadaşı. Türkiye yıllara dayanan yatırım tecrübesiyle yol arkadaşınız olmaya hazır. Siz de hazırsanız, gelin birlikte yol alalım, yatırım hedeflerinize birlikte ulaşalım" denildi.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi logosu bulunan filmde 'Türkiye, tecrübeli ortağınız' mesajı yer aldı.

Yorumlar 9 Yorum Var
 • Metin 19.09.2021 12:20
  Tebrikler,süper bir reklam olmuş.Türkiye genç nüfusu fazla ,dış pazarlara yakın,enercik bir ülke.Gelen yatırımcı kesinlikle pişman olmaz.Ayrıca Türkiyeyi seksen üç milyon olarak düşünmemek lazım.Etkilediği ülke ve nüfus çok daha fazla.
 • Osman Özbostan 19.09.2021 00:30
  Müthiş... olumlu sonuçlarının hızla görüleceğinden şüphem yok.
 • Hasan Yılmaz 18.09.2021 23:51
  Allahım ülkemizin önünü açanların ayagına taş değmesin...
 • Ïbrahim 18.09.2021 22:32
  20 yıldır niye çekemedik acaba bundan sonra niye gelsinler inşallah gelsin
 • kahrol chpkk 18.09.2021 21:39
  harikasiniz...vizyon bu iste...akillica icraatlar...
Daha fazla yorum görüntüle
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek