Esenyurt’ta scooter kullanan yeğeninin üzerine araba sürerek şaka yapmak isteyen amca, yeğeninin yaralanmasına sebep oldu. Olay sonrasında amca yeğen arasında kısa süreli şaşkınlık yaşanırken o anları ise çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 07.10 sıralarında Esenyurt Hürriyet Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre yeni aldığı araba ile gezintiye çıkan bir adam, karşı şeritten gelen yeğenine şaka yapmak için arabayı üzerine sürdü. Arabanın üstüne geldiğini gören scooter sürücüsü manevra yaparak kazadan kurtulmaya çalıştı. Son anda kendini yere atan adam kazada bacağından yaralandı. Olay sonrasında yerde yatan scooter sürücüsü kendisine çarpanın amcası olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Yaşanan o anlar ise çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

“Şaka yapayım derken çarptı”

Yaşanan kaza anlarını anlatan esnaf Salih Meşe, “Ben sabah erken saatlerde dükkanımı açtım. O sırada dışarıda bir gürültü koptu. Dışarı çıkıp baktığımda bir aracın scootera çarptığını gördüm. Zaten araç sürücüsü ile scooter sürücüsü de akraba çıktı. Araç sürücüsü amcasıymış diğer arkadaşın. Şaka yapayım derken üzerine sürmüş ve sonucunda kaza olmuş. Çarpmanın etkisiyle ise scooter bizim iki taksimize de maddi hasar verdi. Onun dışında ise scooter sürücüsü hafif şekilde yaralandı” dedi.

Yorumlar 26 Yorum Var
 • ZIMBO 21.09.2021 17:54
  Esenyurtsa normaldir
 • Kerem 21.09.2021 17:53
  Haberi bizlere sunanlar da dahil dikkatli izlememiş. Scooter yolun soluna doğru yanaşırken aniden arabanın önüne kırdı. Arabaya çarpan Scooter.
 • cingibi 21.09.2021 16:57
  en kızdığım şeydir yıllar önce abim yapmıştı tokadı basıyodum azdaha geri zekalımısın bunu hangi akılla yapıyorsun diye, ezilse kime ne diyeceksin demişdim oda sonra anladı hiç ses çıkarmadı
 • zafer gülten 21.09.2021 16:54
  dağdan inmiş şehere şaşırmış birdenbire
 • Melih 21.09.2021 16:39
  Bu olay Türk halkının adi ve varoş tarzından bir türlü kurtulamadığının resmidir
Daha fazla yorum görüntüle