İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulunun açılışında yaptığı konuşmada duygulu anlar yaşadı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, iş kadını Banu Akdeniz tarafından Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptırılan Şehit Eren Bülbül Özel Eğitim Anaokulunun açılış törenine katıldı. Törende konuşan Bakan Soylu, Eren’in şehadet haberinin kendilerini çok etkilediğini belirterek, Şehit Eren Bülbül’ün annesine hitaben, “Ayşe teyze, Ayşe anne, Eren’in şehit olduğu gün bize çok ağır geldi. O gün yemin ettik. Sonrasında ‘devletimize ve bize yakışmaz’ dedik. 'O adamları bulacağız ve Eren’i öldürdükleri, katlettikleri yerlerde ayaklarından ters bir şekilde ağaca asacağız' diye yemin ettik. 'Ama devletimizin şanına böyle bir şey yakışmaz' dedik. Ama Allah şahit Karadeniz’i bunlardan temizledik, sözümüzü yerine getirdik. Şuanda da musallat olmaya çalışıyorlar, nerede bulursak onlar tepeliyoruz” dedi.

Yorumlar 21 Yorum Var
 • Korkutbey 23.09.2021 16:36
  Askerimiz ve polisimiz milletimizin düşmanın alnına çakılmış yumruğudur. Allah bu millet için çalışan ter döken tüm görevlilerimizi içimizdeki ve dışımızdaki hainlerden ve düşmanlardan korusun.Analarına babalarına ve çocuklarına bağışlasın.
 • isimsiz 23.09.2021 14:35
  adamsın adam gelmedi sen gibisi
 • fasak 23.09.2021 14:06
  allah sizden razı olsun
 • fenerli 23.09.2021 14:04
  Bu kadar dışarda ve dışardan kontrollü fitnecilerin yalancıların kol gezdiği şu memleketimde sizler gibi dik duran ve cesur insanlar olduğu için içim rahat.Allah yardımcınız olsun.
 • Memoli 23.09.2021 13:50
  Allah belalarini verdi Sizmisiniz bi Cocugu Sehit Eden Helal olsun Askerlerimize
Daha fazla yorum görüntüle