Kasımpaşa'da bir parkta kızının kınasını yapan 46 yaşındaki Serdar Yılmaz’ın, evinin altındaki lokalin işletmecileriyle aralarında çıkan gürültü kavgasında silahla vurularak öldürüldüğü ve kızının da yaralandığı anlar kameralara yansıdı. Olayla ilgili sualtı polisi saldırganın Haliç’e attığı tabancayı bulurken, gözaltına alınan 3 şüpheliden 2’si ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beyoğlu Kasımpaşa’da önceki hafta pazar günü saat 01.00 sıralarında yaşanan olayda, 46 yaşındaki Serdar Yılmaz bir süre önce kızına nişan yaptırmıştı. Baba Yılmaz düğün öncesi kızına evinin yakınında bulunan parkta kına eğlencesi düzenlemişti. Yılmaz'ın ve damat tarafının da bulunduğu eğlence gece yarısına kadar sürmüş, Yılmaz'ın yaşadığı evin alt katındaki lokali işleten Bekir A., gürültü nedeniyle Serdar Yılmaz ile tartışmıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada Yılmaz‘ın ve damat tarafının yakınları taş ve şişelerle lokali basmış, ortalığın savaş alanına döndüğü lokalde tabancasını ateşleyen Bekir A., Yılmaz'ı karnından ve sırtından ağır şekilde, yakını Nazar Yılmaz'ı ise bacağından yaralamıştı. Olayın ardından mekandan çıkan Bekir A., tabancasıyla birlikte koşarak kaçmıştı.

Dehşet anları kameralara yansıdı

Olayın ardından ihbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları ilk müdahalenin ardından yaralılardan Serdar Yılmaz'ı Şişli'deki özel bir hastaneye, Nazar Yılmaz'ı ise Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesine kaldırmıştı, ameliyata alınan Serdar Yılmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen gece saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Yorumlar 23 Yorum Var
 • sfsff 28.09.2021 23:47
  kumarhanenin adı lokalmi oldu
 • Felek 28.09.2021 23:09
  Komşu hakkı diye bisey var sessiz yapın düğünü koyundemi zannettin kendini/
 • ali 28.09.2021 21:47
  Polis nerede ...geceleri iti köpegi sesli müzik arabalarla yol kapamalar tunel kapamalar oynamalar kalabalık sekilde lakin ortada polis bekci yok milleti kimse rahatsìz etmek hakkı yok..dügunlerde 12 de bitsin
 • vatandaş 28.09.2021 21:22
  İlk öncelik li yapilmasi gereken idam cezasinin getirilmesi Idam gelmeliki cinayeti isleyenin ölum korkusu olsun Kisas a kisas
 • futbol haber degil 28.09.2021 20:56
  dügünleri yasaklayin gitsin
Daha fazla yorum görüntüle