Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum Programı'nda gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak, son dönemde sıkça konuşulan "29 Ekim'den sonra tam kapanma mı geliyor?" sorusuna yanıt verdi.

"NORMAL HAYATIMIZA DEVAM EDECEĞİZ"

Programda, Candaş Tolga Işık'ın "Çeşitli sosyal çevrelerden, sanatçısından, çok önemli insanlar arayıp '29 Ekim'den sonra pandemide yine eskiye döneceğiz, hükümet şimdi çalışıyor, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı… Yeniden tam kapanmalar geliyor' diyor. Böyle bir planlama var mı?" sorusuna İbrahim Kalın, "Hayır, böyle bir şey söz konusu değil. İnşallah 29 Ekim'i de çok güzel, coşkulu bir şekilde kutlayacağız. İstanbul'da da biliyorsunuz, çok güzel, büyük bir eser o gün açılacak. AKM açılacak. 29 Ekim'den sonra da biz normal hayatımıza tedbirleri uygulayarak devam edeceğiz" yanıtını verdi.

Yorumlar 14 Yorum Var
 • Huseyin 29.09.2021 15:57
  Tam kapanma olmaz artık dewlet kalan sağlar benimdir kafasıyla yoluna dewam edecek
 • Ali 29.09.2021 14:30
  Tam kapanmalar simdiye kadar cozm olmadi, eyer kapanirsa cok buyuk bir ekonomik sorun olur!!!
 • aaaaa 29.09.2021 13:16
  Tatil zamanında kimse tatil beldeleri kapansın, oralara gidilmesin diye yaygara koparmadı. Virüslü virüssüz herkes tıklım tıklım olan mekanlara girdi. Şimdi virüs patlaması o tatil sürecinin meyvesini verirken sanki okullardan dolayı yayılmış gibi herkes okullar kapansın deyip duruyor. Amaç virüsü bitirmek mi yoksa eğitimi bitirmek mi?
 • izmir-doğru söyler 29.09.2021 13:13
  ilk başlarda herkes çok korktu günlük ölümler 20 olduğunda hafta sonları kapanması vardı akşam 20:00 den sonra market-eğlence merkezi-gazino vs kapalıydı. şimdi günde 220 kişi ölüyor kapanma falan kalktı alıştık.iş arkadaşımın babası-annesi corona oldu.iş arkadaşım negatif çıktı 5 gün sonra kuluşka dönemi bitince oda corona oldu 1 hafta sonra anne ve babaya bakan oğlu-gelini-diğer kızı corona oldu kasım ayında 3 kat artar ancak 2022 nisanda corona bitecek allahın izniyle hocalar incelemiş ebcet hesabına göre öyle gösteriyor
 • Mumin 29.09.2021 12:52
  Kapansın tabi veliler olarak istiyoruz
Daha fazla yorum görüntüle