Denizli’de feci kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Aşırı süratli olduğu öğrenilen lüks otomobil, üst geçidin beton ayağına çarparak kağıt gibi ezildi. Feci kaza anı saniye saniye kameraya yansıdı.

Denizli’de baba, 4 yaşındaki oğlu ve yolcu olarak bulunan bir gencin hayatını kaybettiği kazayla ilgili güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. Aşırı süratli olduğu öğrenilen lüks otomobil, üst geçidin beton ayağına çarpınca kağıt gibi ezildi.  

Merkezefendi ilçesi İzmir Bulvarında dün gece meydana gelen trafik kazasında, Alaattin Taş (42), idaresindeki 20 AB 064 Mercedes marka otomobil,  kontrolden çıkarak üst geçidin beton ayağına çarptı. Beton ayağa çarptıktan sonra hurda yığınına dönen lüks araçta bulunan sürücü Alaattin Taş olay yerinde 4 yaşındaki oğlu Doğukan Taş ile araçta yolcu olarak bulunan 18 yaşındaki Ömer Akkun da kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

Gördü tanıklarının ifadelerine göre aşırı süratli olduğu ve beton ayağa çarpmadan önce 23 metrelik fren izi tespit edilen otomobilin kağıt gibi ezildiği kazaya ait güvenli kamerası kayıtları ortaya çıktı. Çevredeki bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan kayıtlarda aracın süratli bir şekilde seyrettiği, fren yapması sonucu savrulduğu ve üst geçidin beton ayağına çarptığı anlar yer aldı.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • Güngör Güçlü 17.10.2021 12:02
  Insanı ölümden eceli korur. Insan daima tedbirli olmalıdır amma... tedbir takdiri değiştirmez.
 • Güngör Güçlü 17.10.2021 12:00
  Suat tabiki ecelin acelesi. Vakit saat tamam oldumu vadenin dolduğu yere yetişmek gerek.
 • aydın 15.10.2021 15:39
  ya ne alaka arabanın neresi kağıt olmuş
 • Suat 15.10.2021 14:01
  80 veya 90 km hızla bitmeyecek yol yok ...bu neyin acelesi anlamak mümkün değil