Mersin'de bağırıp çağırarak çevreye rahatsızlık veren ve alkollü olduğu öne sürülen şahıs, trafik ışıklarında beklerken bardak fırlattığı araçtaki kişilerce tekme tokat dövüldü. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı

Merkez Yenişehir ilçesi Pozcu semtinde alkollü olduğu öne sürülen kişi, bulunduğu restoranda sağa sola bağırarak çevreye zarar vermeye başladı. Etraftaki kişilerin kendisine yaklaşmasına izin vermeyen şahıs, masadaki bardak, tabak gibi eşyaları yola fırlatarak kırdı. Bu sırada trafik ışıklarında bekleyen bir araca bardak fırlatan şahıs, araçtaki kişilerin tepki göstermesi üzerine restoranın camından atlayarak öfkeyle aracın yanına gitti. Şahıs, yaşanan arbede sırasında araçtan inen kişilerce tekme tokat dövüldü. Yaşanan arbede, çevredeki vatandaşların araya girmesiyle son buldu. Yaşananları bulunduğu otomobilden cep telefonu ile görüntüleyen bir vatandaş ise o anları sosyal medyada paylaştı.

Yorumlar 21 Yorum Var
 • mtdrgn 17.10.2021 18:12
  ayırmak isteyenleri anlıyorum ama böyle durumlarda ayırmamak lazım. dövenlerde öyle tekmelerde dövmesin. tokat atsın yere düşürsün. ayağa kaldırsın, tokat atsın yere düşürsün. ayağa kaldırsın, tokat atsın yere düşürsün. dayak atmanın raconu budur!
 • Türk Gücü 17.10.2021 17:52
  umarım aklı başına gelmiştir..
 • yok yok 17.10.2021 16:58
  Ellerinize sağlık çooook iyi olmuş
 • Ahmet 17.10.2021 14:44
  İki bardak zıkkım içince kendini kral zannediyor. o dayak ona bir hafta yeter , ellerinize sağlık .
 • mehmet 17.10.2021 14:38
  adam kaşınmış ,onlarda kaşımış
Daha fazla yorum görüntüle