Esenyurt'ta motosiklet sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında trafikte tartıştıı. Motosiklet sürücüsü, otomobili akaryakıt istasyonuna kadar takip etti. Motosikletli, otomobilden inen kadın sürücüyü dövdü. Yumruk atarak kadını yaralayan motosikletliyi çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Gözaltına alınan Mehmet Salim Bilici, "Saçları kısa olduğu için kadın olduğunu fark etmedim. Kadın olduğunu bilsem asla böyle bir şey yapmazdım" dedi.

Olay, önce gü öğle saatlerinde yaşandı. Motosiklet sürücüsü ile otomobil sürücüsü arasında trafikte tartışma yaşandı. Öfkeli motosikletli, kendini sıkıştırdığı ve tehlikeye düşürdüğünü öne sürdüğü otomobil sürücüsünü akaryakıt istasyonuna kadar takip etti.  Motosiklet sürücüsü, otomobilinden inen kadını darbetti. Yumruk atarak kadını yaralayan motosikletliyi çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayda otomobil sürücüsünü "Ben onu erkek sandım" diyerek saldıran motosiklet sürücüsü Mehmet Salim Bilici gözaltına alınırken, darbedilen kadın ambulansla hastaneye götürüldü. 


"TEKME TOKAT DALDI"

Ağzından ve burnundan yaralanan kadın yaşanan olayı anlattı. Darbedilen kadın, "Yolumda giderken benzin istasyonuna girmek için sinyal verdim. Arkamdan korna çaldı. Yavaşladım yolda geçsin diye. O geçsin diye yol verdim. Sonra tekrar sinyal  verip benzinciye girdim, benzin almak için. Sonra peşimden geldi. Zaten arabadan inmemle kaskını çıkarıp tekme tokat daldı. Şikayetçi olacağım, polis ekipleri geldi. Bu şekilde olmaması gerekiyor. Birisine sinirlendi diye başkasından acısını çıkartmamalı özellikle kadınlardan. Bu şekilde olmamalı inşallah gerekli şeyler yapılır" diye konuştu. 


"KADIN OLDUĞUNU BİLMİYORDUM"

Kadını darbederek yaralayan motosiklet sürücüsü Mehmet Salim Bilici, "Yolumda gidiyordum motosikletimle. Arkadaş birden direksiyonu kırdı kaçamadım sıkıştırdı beni. Aramızda tartışma oldu. Sonra benzinliğe girdi, ben de arkasından girdim. Ne yapıyorsun diyecektim. Arabadan indi, üstüme geldi. Ben de saldıracak diye gardımı aldım. Kavga ettik ama ben kesinlikle kadın olduğunu bilmiyordum. Kadın olduğunu bilsem asla böyle bir şey yapmazdım. Kendisinden özür diliyorum" dedi.


KADINA SALDIRI ANI KAMERADA

Motosikletlinin kadını darbettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, motosikletlinin, yanına yanaştığı otomobilden inen kadını darbettiği, çevredekilerin gelerek araya girdikleri görülüyor.

Yorumlar 98 Yorum Var
 • Mahmut 20.10.2021 22:11
  Bu motorcular trafiğin tam da baş belası. Trafikte sola dönmek için bekleyen haricinde hiçbir aracın sağından geçilmez. Bunlar sağ şeridi mekan tuttular. Sağa dönmek isteyen motorlardan yol istemek zorunda algısı oluşturuyorlar. Pişkin pişkin bir de konuşuyor. O vurduklarının aynısıyla mukabele edeceksin, o zaman görecek dünya kaç bucakmış. Mesele erkek kadın meselesi değil, bu terbiyesizin vandallığını ortadan kaldırmak gerek.
 • Yayinla sende 20.10.2021 21:35
  Hangi kanunda yasada yaziyor, erkek oldumu agzini burnunu dagitabilirsin diye ya, Bu sapik konustuk sira batiyor, Motorculara neden ceza kesilmez sagdan geçerler iki araba arasindan gecip trafigi tehlikeye atarlar, Bizim polis neden görmez bu itleri
 • Mukim 20.10.2021 21:26
  Subhânallah
 • biçıksa 20.10.2021 21:26
  yalan söylüyor , kadın olduğunu anladığı halde dövdü , belliki kadın kanunlara güvenerek adam bir şey yapmayacak zannedip afra tavra yapınca adamda dayanamamış vurmuş
 • Guaidoglu 20.10.2021 21:25
  Özürü kabahatin den daha berbat. Erkek olsaydi hakliydi dalmak ile. alkis.
Daha fazla yorum görüntüle