Pakistan'ın Lahore kentinde bulunan bir fabrikada meydana gelen patlamada 2 kişi hayatını kaybetti. Patlama anında fabrikadan yükselen alev topu çevredekiler tarafından saniye saniye kaydedildi.

Pakistan'ın Pencap eyaletine bağlı Lahore kentindeki Multan yolu üzerinde yer alan bir fabrikada patlama meydana geldi. Patlamanın ardından fabrika alevlere teslim oldu. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekibi sevk edilirken, amatör kameralara yansıyan patlama anında gökyüzüne büyük bir alev topu yükseldiği görüldü.

Patlama sırasında yoldan geçen biri ve bir fabrika çalışanının hayatını kaybettiği aktarıldı. Fabrika tamamen kullanılamaz hale gelirken, Pakistan medyası fabrikadaki kazanın patladığını belirtti. Facianın nedeni ise henüz bilinmiyor.

Yorumlar 7 Yorum Var
 • M.K. 21.10.2021 23:10
  Kardeş Pakistanımıza geçmiş olsun . Ölen kardeşlerimizi Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah. Pakistan büyük bir ülke bu tür sıkıntıları atlatacak gücü fazlasıyla vardır. Allah bir dah da böyle bir felaketi yaşatmaz inşallah.
 • Dede 21.10.2021 22:04
  Kola fabrikasına da boyle bomba atsalar amerikan ajanları yavudi ajanları sanayi vuruyor
 • Dede 21.10.2021 21:51
  Amerikanın işi olabilir pakistan sanayi ve teknoloji de büyümeli yatırım çekmeli .Amerika pakistani darbe vurdu afganistan şavaşin kattı ekonomiyi batırdı bizim gibi suriye de bize yaptığı gibi petrolü amerika aldı biz suriye halkına bakıyoruz amerika suriye de 36 parelel kuruyor arakla birleştirmek istiyor pkk ye çepe açiyor
 • Geçmiş olsun 21.10.2021 21:37
  Geçmiş olsun gardaşlarımıza
 • Abdullah 21.10.2021 21:22
  ABD kafiri hangi müslüman ülkesine girse, kan gölüne çeviriyor, Bu demokrasi, cumhuriyet,vs batı söylemleri kılıfından uyanık olalım
Daha fazla yorum görüntüle