Oyuncu Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan tarafından darp edildiği anların görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Aktan’ın Deniz’e tokat attığı ve kıyafetini parçaladığı görülüyor.
İddialara göre, oyuncu Özcan Deniz, 15 Eylül günü oğlunun okula gitmediğini öğrenmesi üzere eski eşi Feyza Aktan’ın evine gitti. Deniz’in eve gitmesinden bir süre sonra, ikili arasında tartışma yaşandı. Evin kapısının önünde yaşanan tartışmada, Aktan, Deniz’e tokat atarak kıyafetini parçaladı. Yaşanan olayın ardından Deniz, karakola giderek Aktan’dan şikayetçi oldu. İkilinin tartışma anları ise sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Darp anları kamerada

Dava dosyasına giren görüntülerde, Deniz’in ‘oğlumun kıyafetini giydir, elimi cimcikleme’ dediği, Aktan’ın ise ‘bıktım senden’ diye bağırdığı duyuluyor. Aktan’ın Deniz’e tokat attığı ve kıyafetini parçaladığı anlar da görüntüde yer alıyor. Görüntülerde, Deniz’in ‘çocuğa vurma’ diye bağırdığı, Aktan’ın ise ‘kameraların önünde neyin şovunu yapıyorsun’ dediği duyuluyor.

Yorumlar 64 Yorum Var
 • Asım 25.10.2021 18:26
  Nedense sevgi ve aşkın nefrete dönüşmesi beni üzüyor. Yazık. Üzüldüm. Kadının başka bir şeye öfkesi var gibi. Neyse. Keşke olmasa böyle şeyler de insanların ne olacağı belli değil.
 • Engo 25.10.2021 15:12
  Bu tokatı aynı şiddette Özcan Deniz atsaydı adamın bütün sanat hayatını bitirirlerdi.
 • Kartal 25.10.2021 08:44
  İstanbul sözleşmesi devam etseydi Özcanın vay haline. Şiddet uygulayan erkeğe de kadına da yazıklar olsun.
 • Adamist 24.10.2021 00:42
  Adama şiddeti kınıyorum.Bu şiddete ne zaman dur denilecek.Az gelişmiş muz cumhuriyetlerinde bile adama bu kadar şiddet uygulanmıyor.
 • Deli Dumrul 23.10.2021 21:45
  Mevcut kanunlara göre Deniz bey ceza alır.
Daha fazla yorum görüntüle