ABD'nin Teksas eyaletinde sağlık görevlisinin evsiz bir adamı defalarca tekmelediği görüntüler Dallas polisi tarafından paylaşıldı.

Dallas Morning News'in yayınladığı 2019 yılına ait videoda, Dallas İtfaiyesi'nde çalışan sağlık görevlisi Brad Cox'un, evsiz ve sağlık sorunları olan Kyle Vess'i 9 defa tekmelediği görüldü. Ortaya çıkan görüntülerden sonra kendini savunan Cox, Vess'in kendisine saldırdığını ve dövüşmeye çalıştığını söyledi.

Vess'in ailesi, görüntüleri ortaya çıkaran Dallas polisine teşekkür etti. Aile, Cox'un, şizofreni benzeri bir hastalıkla mücadele eden Vess'i vahşice dövdüğünü ve yargılanması gerektiğini dile getirdi. Ailenin avukatı, sağlık görevlisi Cox'a ve Dallas Belediyesine dava açıldığını bildirirken Dallas İtfaiyesi'nde görevli Cox'un ücretli izne ayrıldığı kaydedildi.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • izmir-doğru söyler 23.10.2021 11:12
  amerika adaleti ve yardımı böyledir ırak ve suriyeye girdi demokrasi getirdi müslüman askerleri öldürüp üzerine işediler ortağıda ingilizler
 • Hilal 23.10.2021 10:43
  Sanki Türkiye çok farklı trafik canavarını sokak kavgalarını sopalarla bir birini öldiresiye dövenleri ne ahlak ne vicdan ne merhamet ne saygı kalmış Allahutaâla cümlemize hidayet versin
 • son osmanlı 23.10.2021 06:46
  abd rüyası çoktan bitmiş esamesi bile kalmamış
 • Selim 23.10.2021 05:55
  Unutmayın Kâfirde merhamet olmaz.Onlar için her yol mübahtır.