CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na tepki gösteren Bolu Belediye Başkanı Özcan, "Onun söylemlerinin önemli bir kısmı beni rahatsız ediyor." dedi ve Kaftancıoğlu'nun sözde Ermeni soykırımı konusundaki açıklamasını eleştirdi.

Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan katıldığı bir programda değerlendirmelerde bulundu.

Programda CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na tepki gösteren Özcan, "Kaftancıoğlu ile ideolojik olarak çok ciddi farklılıklarımız var. Onun söylemlerinin önemli bir kısmı beni rahatsız ediyor." ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarına devam eden CHP'li Özcan, "Ermeni soykırımı ile ilgili söylemleri beni çok rahatsız etmişti." dedi.

CANAN KAFTANCIOĞLU NE DEMİŞTİ?

Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından, 1915 yılında yaşanan tarihi gelişmelerle ilgili Ermeni tezlerini destekleyen bir mesaj paylaşarak "23 Nisan'dan bir sonraki gün neydi? Bilmek istemeyenler için ipucu: 1915" ifadelerine yer vermişti.

Yorumlar 25 Yorum Var
 • Beto 29.11.2021 15:20
  İt iti ısırmaz
 • Mehmets 29.11.2021 15:04
  Kaftancıoğlunun o demeci Ermeni disporasına Ermeni soykırımı oldu diyenlere bir yarıyorsa Bu adamın söylediği 10 yarıyor hitlerin Bu konu hakkında destek vermesi gibidir bu Şimdi bu adamı dinleyen birisi ne düşünür Önce adamın geçmişine yaptıklarına bakar Sonra Ermeni techiri hakkında ne düşünür bir karar verin bakalım bu kaftancıoğlundan 10 kat daha zararlı birisi Saygılar
 • yılmaz 29.11.2021 15:01
  Önce proğramı yapanlara bakıyorum sonrada konuk sanatcıya :) nedendir bilmem ama aklıma ii şeyler gelmiyor gülüyorumm:)
 • Vatanislam 29.11.2021 14:26
  hangi birini söylesin ki neresini tutsan elinde kalır. kemo ile araları çok iyi ama neredeyse kemo nun montunun fermuarını bile o çekecek.
 • Mustafa Menfaatlı 29.11.2021 14:17
  Kaftancıoğlu,kılıçdaroğlu ve CHP nin üst versiyonudur.Tanju bu sefer haklı olmasına rağmen kendi ipini çekmiştir.Bundan sonra CHP de barınamaz.
Daha fazla yorum görüntüle