Geçtiğimiz aylarda "Ortaya basit bir yalan atın ve sürekli tekrarlayın, sonra kitlelerin o yalanı nasıl kucakladığını seyredin" sözleriyle gündeme gelen fondaş gazeteci Sedef Kabaş, programına Türkiye Cumhuriyeti'ni alenen aşağılama suçundan yargılandığı davada 3 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılan Barbaros Şansal'ı konuk aldı.

Yalan terörünün önde gelen isimlerinden Sedef Kabaş ve KKTC'de yaşayan  LGBTİ'li Şansal'ın iktidarı itibarsızlaştırmak için onlarca gerçek dışı bilgi ve tezviratın ardından sıra ölüm tehdidine geldi.

İKTİDARA 'LİNCİ ALKIŞLIYOR' İFTİRASI

Yalanın dozunu arttıran Şansal, "Sosyal linci fiziksel linci alkışlayan bir hükümet stratejisiyle karşı karşıyayız" iddiasını ortaya attı.

Kabaş da yine en iyi yaptığı algı operasyonuna girişerek, "Hatta Kılıçdaroğlu'nun linç edilmesini Erdoğan grup toplantısında gösterdi. Ve Meral Akşener'e yapılan saldırı sonrasında da, 'daha bunlar iyi günleriniz daha neler göreceksiniz' dedi.

ÖLÜMLE TEHDİT

Bunun üzerine Şansal kendisini kaybedip içinden gelenleri söyledi. Hinduizm ve Budizm'in bir kuralı olan 'Karma'yı örnek göstererek Başkan Erdoğan'ın Saddam Hüseyin ve Kaddafi'nin öldürülmesine benzer bir akıbete uğrayacağını ima etti.

 

Yorumlar 480 Yorum Var
 • HGY 06.07.2023 09:57
  Zeka fukarası adam, bu gün itibariyle Erdoğan'ın arkasındaki % 60'lık halk desteğini unutup, darbeyle iş başına gelmiş Saddam ve Kaddafi ile bir tutacak kadar zırvalamış. Bre gafil, senin ağa babaların 15 Temmuzda bu haltı denediler de ne oldu?
 • 61KENARABENİ 06.07.2023 04:21
  Kıbrısa tur düzenleniyormu acaba...
 • Omer 21.06.2023 22:03
  Sen turkiyeye gel sana nasıl tokat atılır öğreniriz topolino
 • İŞ 01.06.2023 09:04
  bu topitopları dikkate almayın
 • Fehmi 31.05.2023 22:18
  Bu haber suç duyurusudur. Savcılar gereğini yapmalı ve hak ettiği cezayı akmakıdır. Yoksa daha çok hakaretler olacaktır.
Daha fazla yorum görüntüle