Geçtiğimiz aylarda "Ortaya basit bir yalan atın ve sürekli tekrarlayın, sonra kitlelerin o yalanı nasıl kucakladığını seyredin" sözleriyle gündeme gelen fondaş gazeteci Sedef Kabaş, programına Türkiye Cumhuriyeti'ni alenen aşağılama suçundan yargılandığı davada 3 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılan Barbaros Şansal'ı konuk aldı.

Yalan terörünün önde gelen isimlerinden Sedef Kabaş ve KKTC'de yaşayan  LGBTİ'li Şansal'ın iktidarı itibarsızlaştırmak için onlarca gerçek dışı bilgi ve tezviratın ardından sıra ölüm tehdidine geldi.

İKTİDARA 'LİNCİ ALKIŞLIYOR' İFTİRASI

Yalanın dozunu arttıran Şansal, "Sosyal linci fiziksel linci alkışlayan bir hükümet stratejisiyle karşı karşıyayız" iddiasını ortaya attı.

Kabaş da yine en iyi yaptığı algı operasyonuna girişerek, "Hatta Kılıçdaroğlu'nun linç edilmesini Erdoğan grup toplantısında gösterdi. Ve Meral Akşener'e yapılan saldırı sonrasında da, 'daha bunlar iyi günleriniz daha neler göreceksiniz' dedi.

ÖLÜMLE TEHDİT

Bunun üzerine Şansal kendisini kaybedip içinden gelenleri söyledi. Hinduizm ve Budizm'in bir kuralı olan 'Karma'yı örnek göstererek Başkan Erdoğan'ın Saddam Hüseyin ve Kaddafi'nin öldürülmesine benzer bir akıbete uğrayacağını ima etti.

 

Yorumlar 391 Yorum Var
 • Levent Başarır 16.01.2022 13:11
  Sen hangi sıfatla konuşuyorsun insanını? Ne olduğun bile belli değil?
 • YASİN ATBAŞI 08.01.2022 00:55
  Herkesin Bir HESABI VARSA HAK TEÂLÂ NİNDA BİR HESABI VARSA ÂLLAH Var Gam keder Yok Hainler ve Zalimler için Yaşasın Cehennem Ateşiniz BOL Olsun
 • Seyit Onbaşı 05.01.2022 21:37
  Demokrasi Çığırtkanlığı yapan la!Sesiniz niye çıkmıyor! Şunu iyi bilin ki Allah cc bu ömrü Bizlere nasip ettiği müddetçe! Hiç bir halt yiyemez siniz!. Son Er kalıncaya dek bizleri cignamadan sizin gibi leş kargalara teslim etmeyeceğiz. %52 ye önce saygıyı öğreneceksiniz evet Bu Ülkeyi sahipsiz mı dan ediyorsunuz! Basaramiyacaksiniz. Basaramiyacaksiniz.. Rabbim Devletimizi Liderimizi ve Şehitler Yurdu Güzel Vatanımızı Korusun İnşallah.Amin.
 • oğuz 21.12.2021 14:41
  adamlar dinsiz imansız tokatı yüce ALLAH atar attımı da iflah olmaz kimse karma felsefesine inanıyor reisimize de kader tayin ediyor kimlere diktetörlere ... vatanımızda bu kadar hain muhalefet adına sesini çıkarıyorsa demoratik bir düzen olduğu için dir . islam düşmanı bunlar ...
 • Yerli 15.12.2021 08:47
  Kaşınıyor hemde fena kaşınıyor.Bence Yakında icabına bakarlar.
Daha fazla yorum görüntüle