Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde yaşayan 68 yaşındaki Sevim Yıldız ile görüntülü görüştü.

Yıldız, bir program dolayısıyla Balıkesir'de bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın yanına gelerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini, onunla telefonda görüşmek istediğini söyledi.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayan Yıldırım, Sevim Yıldız ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonda buluşturdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma tebriğinde bulunduğu ve hatrını sorduğu Yıldız, "Çok iyiyim. Seni gördüm daha iyi oldum. Allah bizden alsın ömrü, sana versin. Başımızdan eksik olma." dedi.

Erdoğan'ın "Allah razı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah." sözleri üzerine Yıldız, "Koşturacağım senin için 2023'te. Sabaha, akşama kadar uyumayacağım." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesi üzerine "Nur geldi yüzümüze" ifadelerini kullanan Yıldız, "Yücel Başkanımızdan memnunuz. İsmail Avcu da her dediklerimizi yapıyor, AK Partililerin hepsinden, milletvekillerimizden memnunuz." dedi.

- "ADAM LİDER"

Yıldız, telefon görüşmesinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Allah başımızdan eksik etmesin. Bir daha böyle lider gelmez. Öbürleri iki kuzuyu güdemezler. Allah bana uzun ömür verdikçe ona dua edeceğim. Benden alsın ona versin ömrümü. Başımızdan eksik olursa bu iş biter. Suriye'den beter olur bura. Adam lider. Anasının karnından bir daha böyle çıkmaz kimse. Allah uzun uzun ömür versin, ölene kadar bizim başımızda dursun. Allah razı olsun ondan." ifadesini kullandı.

AK PARTİ'Lİ DAĞ: GÖNÜLDEN MUHABBET BÖYLE HOŞ OLUR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabı üzerinden videoyu "Konuşmak dil ile, Muhabbet gönül ile olur. Gönülleri bir olanın da muhabbeti böyle içten, böyle hoş olur." notuyla paylaştı.

Yorumlar 28 Yorum Var
 • ercisli 04.12.2021 12:11
  heyyyy ALLAH'ına kurban be reisim.Allah seni başımızdan eksik etmesin
 • yakup 04.12.2021 10:57
  muhabbet budur işte
 • MEHMET 04.12.2021 08:03
  Gõnūller sultanı Recep Tayyip Erdoğan
 • Mahallenin Delisi 04.12.2021 05:59
  Artıl o teyze dediklerinizden daha büyük reis :))
 • ÖDEMİŞ'Lİ 04.12.2021 01:04
  Allah başımızdan eksik etmesin İnşallah. Rabbimiz sağlıklı uzun ömür nasip etsin. Adam gibi adam Uzun Adam Recep Tayyip ERDOĞAN.
Daha fazla yorum görüntüle