Kripto para piyasası büyük bir deprem yaşadı. Bitcoin yaklaşık %22'lik düşüşle Bitcoin özelinde tarihin en büyük günlük düşüşünü yaşadı.

SON DAKİKA HABERİ: Milyarlarca doların yatırıldığı kripto para piyasalarında akıl alamaz bir düşüş yaşandı. Bitcoin ve alt coinlere yatırım yapan milyonların gözü piyasalara çevrildi. Bir gecede yaklaşık yüzde 22 düşüş yaşayan yatırımcılar Bitcoin ve alt coinler ne zaman yükselecek? sorusuna yanıt aramaya başladı.

1.79 MİLYAR DOLARLIK LİKİDE!

Büyük düşüşün verilerini incelediğimizde son bir saat içinde 1.79 milyar dolarlık Bitcoin long pozisyonunu likide edildiği görülüyor. 

BİTCOİN FİYATI

Gün içinde yüzde 20'den fazla düşüş gören Bitcoin, 42 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Öte yandan, piyasadaki volatilite de dikkat çekti. Buna göre Bitcoin fiyatı, 53 bin ile 42 bin dolar arasında dalgalandı.

Piyasa hakimiyeti bakımından ikinci sıradaki Ethereum da yüzde 20'ye yakın düşüş kaydetti. Eteryum, 3 bin 500 doların altını test etti.

Bu durumların sürekli yaşandığına dikkat çeken uzmanlar kripto para konusunda yatırımcıların temkinli olması gerektiğine dikkat çekiyor.

Yorumlar 0 Yorum Var