Adana'da bir kadın, oturduğu apartmanda komşusu olan bir kadın tarafından 6 yaşındaki kızının yanında darp edildi. Darp edilen kadın baygınlık geçirirken, saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 1 Aralık Çarşamba günü Seyhan ilçesi Gürselpaşa Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. S.İ. (45) kızıyla birlikte evlerine çıkmak için asansör beklerken, merdivenden inen komşusu Tuğba D. bağırarak yanlarına geldi. Aralarında husumet bulunan S.İ. ile Tuğba D. Burada tartışmaya başladı. Büyüyen tartışma Tuğba D.’nin hamle yapmasıyla kavgaya dönüştü. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda, Tuğba D., S.İ.’yi yumruklayıp saçını çekerek yere düşürdü. Bununla kalmayan Tuğba D., S.İ.’nin başını defalarca zemine vurdu. Küçük kızın bu sırada hem bağırdı hem de annesini kurtarmaya çalıştı. Tuğba D., ise S.İ.’yi bayılana kadar dövdü.

Sesleri duyan diğer komşular, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ambulansla hastaneye götürülen S.İ., tedavisinin ardından darp raporu alarak Tuğba D.’den şikayetçi oldu.

Yorumlar 13 Yorum Var
 • aha 04.12.2021 20:01
  kadın hakları neredeee
 • osmanlı torunu 04.12.2021 19:03
  bu insan sıfatına bürünmüş merhamet duyguları olmayan iğrenç bir yaratık küçücük çocuğunun yanında annesine saldırması zaten nasıl bir yaratık olduğunu gözler önüne seriyor senin var taaa ..
 • qwerty 04.12.2021 18:56
  kadına şiddetten yargılanmalı. yasa şiddeti kimin yaptığını değil kime yapıldığını sorguluyorsa şiddeti yapan yargılanıp içeri atılmalı
 • Bünyamin Öztürk 04.12.2021 18:49
  Kısas cezası olmadıkça böyle gücü gücü yetene. Hiç bir cezası yok nasılsa.
 • muzaffer 04.12.2021 18:48
  Meydana gelen olayı (hele hele küçük çocuğunun yanında olmasını) tasvip etmemekle beraber hiç kimse böyle bir durumla karşılaşmak istemez...Komşusuna kim bilir ne eziyetler yaptı da kadını çileden çıkardı... Ben suçun dövülen kadında olduğu hissiyatındayım... Allah iyi komşularla karşılaştırsın...
Daha fazla yorum görüntüle