Pendik’te yol verme tartışması nedeniyle sokak ortasında iki kişi birbirine girdi. Şahıslardan biri eline aldığı silahın kabzasıyla karşısındakinin kafasına vururken, diğer şahıs ise yerden aldığı blok beton ile karşısındakine saldırmaya çalıştı. Kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Pendik’te, iddiaya göre, sokak üzerinde araçlarıyla karşı karşıya gelen iki sürücü arasında yol verme tartışması çıktı. Tarafların gerilmesi üzerine tartışma kavgaya dönüştü. Araçlarından inen şahıslar sokak ortasında birbirine girdi. Şahıslardan biri eline aldığı silahın kabzası ile karşısındakinin kafasına vurdu. Diğer şahıs ise yerden aldığı blok beton ile karşısındakine saldırmaya çalıştı. Kavgaya tanık olan çevredeki vatandaşlar, tarafları ayırmak için çaba sarf etti. Taraflar, çevredekilerin de çabasıyla kavgayı sonlandırarak olay yerinden ayrıldı.

Yol verme nedeniyle tartışan iki kişinin birbirlerine silahla ve blok beton ile saldırdığı anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Yorumlar 14 Yorum Var
 • Neco 15.01.2022 20:25
  Saygı, hoşgörü, iletişim eksikliği,geniş yolu paylaşamıyoruz.Edep yahu
 • Atakan 15.01.2022 19:36
  Herkese silah verirsen ruhsatsız silahın özellikle pompalı tüfeklerin cezası komik cezaları 50 bin TL yap bakalım nasıl azalıyor
 • Angaralı 15.01.2022 19:13
  Polislere laf eden arkadaşlar polislerin eli kolu bağlı hayatlarını riske atıp tutukluyorlar 10 dk sonra adamlar sallana sallana eve gidiyor
 • selo 15.01.2022 19:03
  videoda teyze hiç korkmadan kovuyor ayırıyor sürekli
 • paşa 15.01.2022 18:59
  toplum aceleci ve paracı olmuş. ayrıca bu kadar agresif bir millet ne zaman olduk anlam veremiyorum. imanınızı bir sorgulayın artık. nereye gidiyoruz. nedir bu hırs öfke. karşınızdaki düşmanınız mı yoksa sade bir insan mı, bir saniye düşünün. Z kuşağı diplomalı cahille dolup taşmış. nerede o eski sözde cahil saygılı anlayışlı mütevazı kesim. mumla arar olduk.
Daha fazla yorum görüntüle