Başakşehir’deki bir devlet hastanesinde hamile hemşirenin darp edildiği anlarda yaşanan arbedeye ilişkin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Başakşehir'deki bir devlet hastanesinde hamile olan 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.’yi darbeden 4 şüpheli serbest bırakılmış, savcının itirazı üzerine baba Hüseyin K. ile oğlu Rıdvan K. tekrar yakalanmıştı. Gözaltına alınan Rıdvan K. ve Hüseyin K. işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Savcılıkça tutuklanmaları istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Rıdvan K. ve Hüseyin K. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, hastanede hemşirenin darp edildiği o anlardaki arbedeye ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Başakşehir'deki bir devlet hastanesinde hamile olan 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.’yi darbeden şüpheliler yakalandı. Olaya karıştıkları iddia edilen şüphelilerden Rıdvan K. ve Hüseyin K. adliyeye sevk edilirken, Aycan K. ile Nurcan K.’nın salıverildiği öğrenildi.

Yorumlar 9 Yorum Var
 • Vatansever 19.01.2022 16:14
  Bunları toplayacak karakolda bir gece sabaha kadar isl Isla döv bunlar bundan anlar sopa başka dilden anlamaz . Hastanede sorun cikarani sopa timine teslim edin 24 saatte 150 kırbaç bak bidaha hastanede sorun ölümü. Sığırlar surusu
 • Mizah 19.01.2022 16:14
  Bu sığırlar hangi dağdan gelmiş ? Ömür boyu devler hastanelerine girişlerini iptal edin.
 • vatandaş 19.01.2022 16:05
  aynı şeki,lde devlette onlaraı tekmelemzse önüne geçemeyiz
 • MATRAX 19.01.2022 16:04
  Benzer bir duruma ben de bir Acil Serviste denk geldim. Adam neredeyse Doktora kafa göz dalacak, Hastane Polisi ve Güvenlik görevlisi saldırganın kulağından tutup gözaltına almak bir yana nerdeyse Doktorun arkasına saklanacaklardı.
 • Deli Dumrul 19.01.2022 15:50
  Hastane çalışanları da, sütten çıkmış ak kaşık değildir.
Daha fazla yorum görüntüle