Bursa’da akrabalar arasında yol ortasında çıkan kavgada silah ateşlendi. Bir şahıs, husumetli olduğu akrabasını yolda görüp aracını yolun ortasında bırakarak husumetlisinin peşinden gitti. Şahıs, belindeki kurusıkı tabancayı çıkarıp akrabasının başına ateş etti. Bir kişi başından yaralandı.  

Olay merkez Osmangazi ilçesi İstanbul yolunda meydana geldi. İddiaya göre, bir şahıs, husumetli olduğu akrabasını yolda gördü. Aracını yolun ortasında bırakıp husumetlisinin peşinden giden şahıs, belindeki kurusıkı tabancayı çıkarıp akrabasının başına ateş etti. Tabancanın kurusıkı olması, adamın hafif yaralanmasına sebep oldu. Şüpheli 4-5 el ateş ettikten sonra, çevredeki vatandaşlar şüpheliyi yakalayarak etkisiz hâle getirdi. Vatandaşların yaralı adama yardım etmesini fırsat bilen zanlı, kaçarak aracına binip olay yerinden uzaklaştı. 

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı adamı ilk müdahalesinin ardından ambulansla Çekirge Devlet Hastanesine kaldırdı. Olay yerinde güvenlik tedbiri alan polis ekipleri, plaka tanıma sistemi üzerinden zanlının kaçtığı aracın plakasını tespit edip takibe başladı. Şüpheli şahıs, olaydan 45 dakika sonra Orhangazi ilçesinde gözaltına alındı.

Yaralı şahsın hayatî tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Olayla alakalı tahkikat sürüyor. 

Yorumlar 3 Yorum Var
  • memo can 21.01.2022 17:22
    köroglu böyle kiyamete gidiyoruz
  • KÖROĞLU 21.01.2022 16:44
    BURSA! 45-50 yıl önce Dünya Cenneti olan şehrimiz, yaşanamayacak şehir haline geldi. Türkiye'mizin çeşitli yerlerinden gelenler, medeni insan olmaya ayak uyduramadı. Yazık. Çok yazık. Böyle nereye gidiyoruz!
  • Ö¹k⁴k⁵e³şﷻ 21.01.2022 14:04
    Vay be ne cürret, kuru sıkı ile sıkmış, ya karsisindakinde esas silah olup aynen silah ile cevap verseydi ne olacakti= kendisi ölecekti ve vuran da sucsuz kalacakti.