Bitcoin'deki çöküşü tahmin eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Bitcoin yatırımı yaptığını duyurdu ve kripto yatırımlarına uyarıda bulundu.

Bitcoin, ABD'de teknoloji hisselerinde yaşanan düşüşü takip ederek cuma günü sert bir gerileme yaşadı. Yaşanan bu düşüşle birlikte Bitcoin önemli bir destek seviyesi olan ve sonbahar rallisinin başladığı 39 bin 500 doların da altını görmüş oldu.

Alt seviyelerden alım fırsatı verdiğini düşünülen Bitcoin ile ilgili açıklama yapan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Bitcoin yatırımı yaptığını duyurarak herkesi şaşırttı.

DÜŞÜŞÜ TAHMİN ETMİŞTİ! BİTCOİN YATIRIMI YAPTI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan İslam Memiş, "39 bin 2. çöküş değildi. Ön satıştı. Haftaya sıra Ons'larda! 38.900 $ yüzde 50 aldım, 1 yıl beklemek şartıyla" dedi ve ekledi: "Sepetimde artık bitcoin de var. Yüzde 50 için bekliyorum." dedi.

BİTCOİN'DEKİ DÜŞÜŞÜN ARKASINDA ULUS DEVLETLER VAR

Bitcoin'deki ilk sert düşüşten önce kripto paralar için uyarı yapan İslam Memiş, "Ulus devletler, tokat atacak! Üzülürseniz üzülürüm. Btc satışlarının arkasında Fed etkisi yok, ulus devletler var. Bu hafta ve önümüzde hafta nedenini açıklayacaklar. 2. çöküşte çok can yanacak! Şimdi tepki yemi verecekler" demişti.

Yorumlar 0 Yorum Var