Kastamonu'nun Tosya ilçesinde karne almak için sabah saatlerinde okula gitmek isteyen genç kız, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Elindeki çanta ile kendisini korumaya çalışan genç kızın köpeklerden kurtulmaya çalıştığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Olay, sabah saatlerinde Kastamonu'nun Tosya ilçesi Dilküşah Mahallesi TOKİ konutlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, karne almak için okula gitmek isteyen lise öğrencisi genç kız, okul servisine binmek için yürürken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Koşarak uzaklaşmaya çalışırken etrafını saran köpeklerden korunmaya çalışan genç kız daha sonra site içerisine kaçarak köpeklerin saldırısından kurtuldu.

Genç kızın ölümden döndüğü anlar kamerada
Öte yandan, olay anı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, genç kıza yürüdüğü esnada köpeklerin saldırdığı görülüyor. Koşarak uzaklaşmaya çalışan genç kız, karşı yönden gelen farklı bir grup köpeğin saldırısına uğruyor. Genç kız kendisini çantası ile korumaya çalışıyor. Daha sonra koşarak köpeklerden uzaklaşıyor.
 

Yorumlar 56 Yorum Var
 • Muzdarip 23.01.2022 08:59
  Hayvanları koruma kanunu neredeyse ite hoşt diyeni hapse atıyor.2 öğrencimi hastanelik ettiler.16 yaşındaki öğrencimiz Mehmet Özer i itler boğdu.Sokakta it beslenmez.İt seven sahiplenir. Kısırlaştırılması bile bir çok belediyenin bütçesini katbekat aşıyor. Belediyeleri it peşinde koşturuyor bu kanun .Yeter artık KÖPEKSİZ SOKAK İSTİYORUZ. Ya herkes itine sahip çıksın, yada taşları bağlayıp, itleri sokağa salan insana dünyayı dar eden bu kanun değişsin.
 • Emine selam 22.01.2022 17:36
  Bu köpekleri Emin Çapaya gönderin o baksın.
 • Gülnur 22.01.2022 17:35
  Allahın yarattığına nasıl uyutun denir Müslüman ülkede? Hergün onlarca hayvan katlediliyor,taciz ediliyor niye hiç haber yapılmıyor?onların da can taşıdığını,acı çektiğini,aç kaldığını düşünebilseniz keşke!!!Merhamet etmeyene merhamet olunmaz!!!
 • Fani 22.01.2022 17:29
  Hayvanlara eziyet eden merhamet gostermeyen siz sözde insanlar cehennemi unutmuşa benziyorsunuz. Allahın emaneti değil mi onlar bize ? Yazık insanlığınızdan utanın hırlısı hırsızı sapığı katili aynı şekilde eleştirmiyorsunuz
 • Hakan 22.01.2022 17:14
  Ülke maymunlar cehennemine döndü ve devlet hala hiçbir şey yapmıyor. Sokaklar başı boş köpeklerden geçilmiyor, ekonomi desen kötü ve üstüne de her gün gruplar halinde ülkemize giren kaçaklar var. Yazık şu ülkenin düştüğü hale bak.
Daha fazla yorum görüntüle