Esenyurt'ta bir adam, bindiği taksiye karla kapalı olan bir noktaya gitmesi konusunda ısrarcı olunca sürücü çileden çıktı. Israrcı müşteri polis tarafından araçtan indirilirken, taksici ile müşteri arasında yaşanan tartışma anları cep telefonu kamerasına yansıdı.
Esenyurt'ta eşiyle birlikte taksiye binen adam, taksiye gideceği güzergahı söyledi. Ancak taksi sürücüsü o yolun kardan kapalı olduğu ifade ederek müşteriye gidemeyeceğini belirtti. Adam ise sürücüye kendisini istediği yere götürmesini parasını da neyse vereceğini söyledi. Taksi sürücüsü ise, yolların açık olduğunu iddia eden müşteriye, "Belediye otobüsleri çalışmıyor ben seni oraya nasıl götüreyim? Senin gideceğin yol kapalı. Kaza riskim var. Kazamı ödeyecekmisin? Hasarımı karşılayacak mısın? Abicim aşağı in" diyerek gidemeyeceğini yeniledi. Tartışmanın ardından ısrarcı müşteri, polis tarafından araçtan indirilirken, tartışma anı kameraya yansıdı.

Yorumlar 19 Yorum Var
 • ahmet 27.01.2022 08:16
  TAKSİCİDE HER ŞEYİ YAPMAYA MECBUR DA DEĞİL.. ADAMI İNDİRİP TEKME TOKAT DÖVECEKtİKİ BİRDAHA KİMSEYİ BU ŞEKİLDE RAHATSIZ ETMESİN.. ÇOK SABRILI TAKSİCİYMİŞ GERÇEKTEN..
 • Serkan 27.01.2022 00:20
  Bunlar kendine 20 TL ye esir arıyor gitsin lokantaya yemek yok diyince bunu yapabilirmi
 • sabit 26.01.2022 22:49
  konustugu kadariyla riskliyse ise cikma yat arabana alma bastan kilitle bunlarin isigucu algi
 • yakup 26.01.2022 22:23
  adam..yol..acik..diyor..ve..arabalar..gidiyor..diyor...taksicide..filim.var.gibi...tum.detay..bakilmali
 • yakup 26.01.2022 22:23
  adam..yol..acik..diyor..ve..arabalar..gidiyor..diyor...taksicide..filim.var.gibi...tum.detay..bakilmali
Daha fazla yorum görüntüle