İsveç polisinin 2015 yılında gerçek ailesine kavuşmak için kaçan Müslüman çocuğu yere yatırıp işkence yaptığı video yeniden gündem oldu. Video sosyal medyada oldukça tepki topladı. İsveç polisi tarafından yere yatırılıp kafasına ve yüzüne baskı uygulanan Müslüman çocuğa işkence yapıldı. Nefes alamayan alamayan çocuk İsveç polisinin orantısız gücü karşısında nefes alamadı ama Kelime-i Şehadet getiriyor.

Öte yandan çocuğun neden alıkonulduğu bilinmiyor. 

Yorumlar 66 Yorum Var
 • Necati Yüce 06.02.2022 15:30
  Allah belalarını versin inşallah Bütün Avrupa ve Amerika işkence yapmaya alışmış ve devam ettiriyorlar ABD de bu işe işkence onların belleklerine kazınmış Amerika ve Avrupa'daki metro hatları tren raylarıni kimlerin dosedigini insanlar bir bilse kara Afrika insanlarını karın tokluğuna çalıştırıp o insanları ezdiler demokrsiymis hadi ORDAN UTANMAZLAR
 • İklimdeğişikliği 05.02.2022 12:27
  Ruslar Avrupanın psikolojisini iyi bozmuş baksanıza zavallılara masum savunmasız insanlara ve çocuklara zulm ve eziyet ederek hınçlarını ülkelerinde bulunan göçmenlerden çıkartıyorlar.Nefret ettiğiniz Ruslar ve Belaruslular kadar olamadınız göçmenlere her türlü imkanı insanlıkta bulundular hele Türkiye zaten tüm dünya biliyor 5 milyon göçmeni koruyup gözetiyor hemde Turkiyedeki suriyelileri kötülesinler diye tuttuğunuz yandaşlarınıza rağmen.Ey Avrupa birgün sizinde başınıza gelecek merak etmeyin bekleyin çok yakındır sonunuz inşallah.
 • İklimdeğişikliği 05.02.2022 11:31
  Avrupa ülkeleri iki yüzlü Suriyede olan bitene göz yumdular göçmen sorunu çıktı.Rusların işgal tehditi bunların psikolojisini bozmuş Ruslara olan hınclarını savunmasız insanlardan ve çocuklardan alıyorlar bununla tatmin olmakta ezikler sıkıysa size tehdit eden Ruslara gücünüzü göstersenize anca lafta meydan okuyonuz ezikler.Ruslar doğalgaz vananızı kapatacak diye ödünüz patlıyor)))
 • Bir kadın 05.02.2022 10:53
  Batı hiç bir zaman medeni olmamiştır.Medeniyeti doğudan öğrenmişlerdir.İnsan gibi davranmak medeni olmanın ilk şartıdır.Batı asla insan olmamıştır.Zulüm onların kişiligidir.
 • Süleyman 05.02.2022 10:52
  Dünyada en medeni diye bize yutturmaya çalıştıkları toplum bu işte . Artık yemiyoruz.
Daha fazla yorum görüntüle