Rusya'nın işgal saldırılarını sürdürdüğü Ukrayna'nın başkenti Kiev'de, şehrin en turistik noktası olan Bağımsızlık Meydanı çevresinde çatışma yaşandı. O anlar, TRT Haber canlı yayınında anbean kaydedildi.

Rusya'nın Ukrayna'yı işgal saldırıları üçüncü gününde devam ederken, her iki taraf da ağır kayıplar yaşadı. Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rus ordusunun başkent Kiev'i ele geçirmek için saldırılarını yoğunlaştıracağını belirterek bu gecenin çok kritik olduğunu vurguladı.

ÇATIŞMALAR BAĞIMSIZLIK MEYDANI'NA TAŞINDI

Havanın kararmasıyla birlikte, Kiev'de Bağımsızlık Meydanı çevresinde şiddetli çatışmalar yaşandı.

TRT MUHABİRİ ÇATIŞMA ANINA CANLI YAYINDA YAKALANDI

Kiev'deki son durumu aktaran TRT Haber muhabiri Murat Can Öztürk çatışma anlarına canlı yayında yakalandı.

Yorumlar 14 Yorum Var
 • Ertuğrul 27.02.2022 15:08
  Yorumlara bakılınca ne kadar çok savaş filmi seyremeye ve insan ölümünden zevk almaya meraklı insanımız varmış yazıklar olsun.
 • Murat 27.02.2022 14:29
  Bu arkadaşı oraya kim gönderdi acaba? Gözü kara birine benziyor belli ama koskoca TRT ye göre çok hafif kalıyor. Olanlar ile heyecanla anlattıklarının alakası yok. ona kalsa ortalık toz duman.. Arkadaşı alıp spor spikerliği yaptırın bence..
 • Vatandaş ! 27.02.2022 13:16
  ÇOK güzel FİLM ! Zelensky (yabancı rus askeri ) diye yakında sizin cesetlerinizi teslim etmesin ? Le Casa DEPAPEL izliyorsunuz ! Sadece DÜNYA KANDIRILIYOR!
 • İzmir 35 27.02.2022 12:56
  Ukraynada yasayan ve oğrenci vatandaslarimiz. Orada bir savaş var. Siz televizyonlara bağlanıp onlara iyi niyetle görüntü veriyorsunuz fakat kendi ve çevrede yaşayanlarin güvenliğinizi tehlikeye sokuyorsunuz. Bağlanın fakat çevrenizi göstermeyin. Bırakın savaş görüntülerini onların muhabirleri versin önce canınızı düşünün
 • Dogrusu bu 27.02.2022 11:36
  Kameranin isigini acarsan kalmaz herif uyari atesi acti
Daha fazla yorum görüntüle