Iğdır'da bir genci darp edip başını ezmeye çalışanlardan 2 kişi gözaltına alındı, bir kişi de aranıyor.

Iğdır'da bir gencin darp edilmesine ilişkin İhlas Haber Ajansı'nın yaptığı haber sonrası Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri harekete geçti.

Görüntülerin ortaya çıkması sonrası ekipler, olayın geçen çarşamba günü İrfan Caddesindeki bir otoparkta, kız meselesinden kaynaklandığını belirledi. Ortaya çıkan görüntülerde 7 kişi toplanarak Y.P'yi (18) dövüp kaçtı.

Y.P'nin dayak yeme anlarının görüntülerinin İhlas Haber Ajansı'nın servis etmesi ile Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri harekete geçti. Kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Çalışma sonucu olayla ilgili 2 kişi polislerce gözaltına alındı. Olaya ilişkin bir kişinin de arandığı belirtildi. Dövülen gencin de olayın ardından hastaneye gidip darp raporu alarak zanlılardan şikayetçi olduğu öğrenildi. Mağdur gencin genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yorumlar 10 Yorum Var
 • digerleri 04.04.2022 11:55
  orada sadece üç kişi mi var ki onlar aranıyor? hepsi cezalandırılmalı.
 • yiğido 04.04.2022 11:41
  Bu hayvanları araştırın pkk ilişkileri muhakkak vardır. Devletin artık müspet yasalar çıkarmasını bekliyoruz. Suç işleyen insanlıktan çıkmiş vahşileşmiş hayvandan aşağı kişilikler en ağır ceza ile yargılanmalıdır.
 • ŞAMİL YÜCE 04.04.2022 11:30
  DAYAĞIN SEBEBİ NEYDİ ACABA.? Yapılan kesinlikle doğru değil ama.
 • Ali 04.04.2022 11:12
  Meclise gönderdiğimiz vekiller , şuçu önleyici ve caydırıcı kanun ve yasa çikarsalardı bu görüntüdeki elim olay yaşanmayacak. 90 li yıllarda moda olan Kapkaç nasıl bitirildi ? Kapkaç suçu ağır ceza kapsamına alınarak.
 • Deli Dumrul 04.04.2022 11:08
  Bunların hepsine müebbet vereceksiniz. Karar bozulsa bile, mahkemesi itirazı cartı curtu mahkemesi 15 yıl sürer. Bu ceza da onlara yeter.
Daha fazla yorum görüntüle