Şişli'de yolun karşısına geçerken kendisine çarpan araca ve sürücüye saldıran şahıs ve yakını, korku saçtı. Akraba olan iki saldırgan yakalanırken, sürücünün darp edildiği anlar ise kameraya yansıdı.

Olay 30 Mart'ta Şişli Mecidiyeköy Mahallesi'nde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobiliyle seyir halinde olan Fethullah Furkan Bulut, yolun karşısına geçen kişiye hafif şekilde çarptı. Bir anda neye uğradığına şaşıran Oktay S. sinirlenerek, önce aracın kapısına tekme attı, ardından içeri girerek Bulut'u darp etmeye başladı. Bu sırada otomobilin hakimiyetini kaybeden Fethullah Furkan Bulut, geri geri giden aracını diğer araçlara çarpmaması için son anda durdurdu. Oktay S.’nin akrabası olan Zafer K. isimli şahıs ise sürücü kapısını açarak Bulut'u darp etmeye devam etti. İki saldırgan vatandaşların araya girmesiyle oradan uzaklaşırken, hafif şekilde yaralanan Fethullah Furkan Bulut'un ise darp raporu aldığı öğrenildi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.

İki maganda yakalandı
Kimlikleri tespit edilen Oktay S. ve Zafer K. isimli şahıslar aynı gün Mecidiyeköy'de yakalanarak gözaltına alındı. Adli makamlara sevk edilen Oktay S., “kasten yaralama” ve “mala zarar verme” suçlarından tutuklanırken, Zafer K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Öte yandan dehşet anları ise kameraya yansıdı. Görüntülerde aracın şahsa çarptığı ve ardından iki kişinin sürüyücü darp ettiği o anlar görülüyor.

Yorumlar 5 Yorum Var
 • zafer 14.04.2022 18:18
  kamera karşısında hakim ve savcı dövseler.. nasıl bir ceza verirler merak ediyorum.bu hakimler..
 • abdullah 14.04.2022 17:35
  aç ayılar şehre yemek aramaya inmişler
 • malum 14.04.2022 17:06
  cezalar çok hafif. en önemlisi ahlaksız insanların sayısı fazla. insan ar duygusunu kaybetmişse kanunlar da o kadar etkili olmaz
 • kaan 14.04.2022 16:57
  Ceza lar çok hafif veya yok gibi bunlara beşer yıl hapis versen bir daha yaparmı Görevliler lütfen yanına kalmasın bu magandaların yasalar ağırlaştırılsın!!!
 • gökmen 14.04.2022 16:27
  Ayi lar ac kalinca sehre iner saldirir, dikkat