Şarkıcı Atilla Taş, Twitter sohbet odasında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na CHP'nin kendisine sırt döndüğünü belirterek "Ak Parti'den oy koparmak için atmadığınız takla kalmadı. CHP kadar kendi tabanına nankör bir parti daha görmedim. Nefret ediyorum artık hepinizden.'' dedi.

Hükümet karşıtlığıyla tanınan ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Atilla Taş, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu Twitter sohbet odasında bombaladı.

"NEFRET EDİYORUM ARTIK HEPİNİZDEN"

CHP'nin kendisine sırt döndüğünü belirten Atilla Taş, ''Ben sizin evrensel değerlerinizi kabul etmiyorum. Ben hiç bir zaman evrensel değer görmedim. CHP olarak bana sırt döndünüz. CHP olarak korkak partisiniz. Sırf AK Parti’den üç tane oy kapabilmek için ki kapamayacaksınız, atmadığınız takla kalmadı. CHP kadar kendi tabanına nankör bir parti daha görmedim. Nefret ediyorum artık hepinizden.'' dedi.

"SALON 3 SENE DOLU OLUR MU? PARAMIZLA TUTAMADIK"

Cebindeki parayla CHP'li belediyenin kendisine salon vermediğini iddia eden Atilla Taş, "Paramızla salon alamazken Nagehan'ı otobüse alıp bir de başkanınıza poz verdirtiyorsunuz. Nefret ediyorum hepinizden artık. 3 sene kim kiraladı bilmiyorum." şeklinde konuştu.

İMAMOĞLU'NA "ADAM SANDIM" DEMİŞTİ

Kendisini Karadeniz gezisine davet etmeyen İBB Başkanı İmamoğlu’nu yerden yere vuran Atilla Taş, sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı: “Sizi savunacağız destek vereceğiz, bu düzen değişsin diye, yediğimiz küfrün hakaretin, tehditin, (ödediğim bedelleri saymıyorum bile!) haddi hesabı yok! Bunun için miydi? Bu devran böyle sürecekse nedendi bu mücadele? Hakkımı helal etmiyorum!''

Yorumlar 116 Yorum Var
 • Mehmet 08.05.2022 08:07
  Sende bir gün gerçekleri göreceksin Atilla
 • Ahmet alpak 07.05.2022 22:02
  Yeni mi öğrendin Atilla
 • Antichpkk 07.05.2022 19:07
  Körler sağırlar, birbirini ağırlar
 • Heee 07.05.2022 18:06
  Noldu ham çökelek
 • Ercan 07.05.2022 15:36
  Geçmişten ders almak lazım. CHP iktidar olduğu dönemlerde ne verdi ki şimdi umut bağlayıp bisey beklemek? Ayrıca 6 li masa ile yapılacak ittifak geçmişte yaşadığımız koalisyon hukumetlerini hatırlayın! Kan uyuşmazlığı olmayan bi koalisyon bizi AB ve ABD uşağı şamar oğlanı yapmaz mı?
Daha fazla yorum görüntüle