İstanbul Bahçelievler'de marketten çıktıktan sonra evine giden 57 yaşındaki Tülay kara, daha önce hiç görmediği 32 yaşındaki Abdullah D. tarafından korkunç bir saldırıya uğradı. 57 yaşındaki kadını taciz etmeye çalıştığı öne sürülen Abdullah D., Tülay Kara'nın bağırmaya başlamasıyla hiç acımadan kadını boğazından bıçaklayarak olay yerinden uzaklaştı.

Olay, Çarşamba akşamı saat 20.50'de Bahçelievler Siyavuşpaşa Caddesi'nde meydana geldi. Market alışverişini tamamlayan Tülay Kara, aynı cadde üzerindeki evinin yolunu tuttu. Kara, apartman girişine geldiğinde daha önce tanımadığı biri arkasından koştu ve saldırdı. Kara, birinin kendisini taciz etmeye çalıştığını fark edince bağırmaya başladı. Saldırgan Kara'yı bir süre yerde sürükledikten sonra boynundan bıçaklayıp kaçtı. Olaydan sonra Tülay Kara, yakınlarının ve komşularının yardımıyla hastaneye kaldırılırken, saldırgandan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri, çevredeki işyerlerine ait güvenlik kameralarını inceledi. Görüntülerden eşkali belirlenen Abdullah D.  Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmayla yakalanarak gözaltına alındı. Abdullah D. işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 "ÖNCE OYALANIYOR, SONRA PEŞİNDEN GİDİYOR"

Tülay Kara'nın alışveriş yaptığı marketin sahibi Serkan Doğan "Tanıdığımız, sevdiğimiz bir ablamız. Buraya geldi alışverişini yaptı ve evine gitti. Kameradan izledik, kadın çıktıktan sonra saldırgan dükkanın önüne geliyor, oyalanıyor. Sonra abla eve doğru giderken peşine düşüyor. Aabla apartmana girdikten sonra da saldırıyor" dedi.

 O ANLAR KAMERALARDA

Öte yandan şüphelinin Tülay Kara'yı takip ettiği anlar ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Görüntülerde şüpheli Abdullah D.'nin önce kadının nereye gideceğini gözlemlediği, daha sonra kadının marketten çıkmak için bir süre oyalandığı, Kara marketten çıkıp binaya yöneldiğinde ise peşinden gittiği görülüyor.

Yorumlar 4 Yorum Var
 • İstanbuls 13.05.2022 20:49
  Eskiden sokaklarda ne rahat yürüdü amca söyle Bee gece ne güzeldi!!!!!! Çok gez dolaş atla zıpla ohhhh ne güzel Abd daha güzelmiş hiç olay yokmuşşşşşşşşş++++++sabaha kadar dolaşşşşşş
 • türk 06.05.2022 21:09
  şu ön kapıdan girip de arka kapıdan çıkarıldığı sürece bu sapıklar bitmeeeez
 • Neco 06.05.2022 19:53
  Asın gitsin, ruh hastasını
 • Attila 06.05.2022 19:28
  Bu adamın normal şartlarda hapisten asla çıkarılmaması gerek. Çıktığı gibi cinayet işleyecek işte o kadar belli ki. Rastgele birini öldürecek. Bu sefer öldürememiş. Basit yaralamadan falan yargılanırsa resmen bu vatan hainliğidir. Bu düpedüz cinayete teşebbüstür ve en üst sınırdan yani 19 yıl hapis yatması gerek. Artı olarak tacizden de en üst sınır 4 yıl verilmesi lazım.
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Dünya Sağlık Spor Yemek